Rezultate te kerkimit per termin: +Detergjentet

Meta: total 65 / total_found 65 / time 0.020 / keyword[0] detergjentet / docs[0] 65 / hits[0] 94 /
Pranvera si ti mbijetoni nje sezoni me alergji
  • 2016-03-31

Pranvera si ti mbijetoni nje sezoni me alergji

Transmetuar me 31032016 - 1417 Mes shkelqimit pranveror dhe poleneve ne ajer kjo eshte nje periudhe e vitit kur mund te kesh shume kruajtje teshtima dhe hunde qe kullojne Lexoni kete liste qe te pergatisni veten ndaj shume irrituesve

Kompania e aktores së njohur paditet për mashtrim
  • 2016-03-30

Kompania e aktores së njohur paditet për mashtrim

Transmetuar më 30.03.2016 - 08:17 Kompania e Jessica Alba, “Honest” është paditur përsëri. Sipas “WWD”, Margo Smith ka ngritur një padi në Missouri, SHBA, më 24 mars duke pretenduar se kjo kompani ka bërÃ

No Pic available
  • 2016-03-09

Çudia se çudia

Në gjuhën e sotme shqipe, sa vjen e po e humbet kuptimin ajo shprehja e famshme se çudia më e madhe zgjat kaq ose aq. Them "kaq" ose "aq", meqë kurrkush deri më sot nuk mund të thotë sa ditë, sa javë, sa muaj apo sa vjet jeton çudia, sepse, pavarësisht kohëzgjatjes së saj të vër

No Pic available
  • 2016-02-10

Nga detergjentët deri tek testet e shtatzënisë, ja 10 gjërat më të çuditshme që vjedhin hajdutët

Makina, smartphone, bizhuteri dhe para kesh janë gjërat më të çmuara që hajdutët piketojnë. Si rezultat, amerikanët kanë marrë masa paraprake për sigurimin e këtyre sendeve. Megjithatë, do tju shkonte ndërmend të kyçnit Nutella-n, ilaçet alergjisë, ose detergjentin e rrobave. Dit

Objektet e shtëpisë që i bëjnë keq shëndetit tuaj
  • 2015-12-02

Objektet e shtëpisë që i bëjnë keq shëndetit tuaj

Këshilla – Përveç detergjenteve dhe sapunëve, rreziqet fshihen edhe tek objekte të tjera, mbi të cilat nuk ngrihen zakonisht dyshime. Nëse nuk tregoni kujdes, atëherë ato do t’ju bëjnë shumë keq për shëndetin Besoni se vetëm ndotja dhe smogu (tymi) janë problem p

Faktoret qe sjellin alergji te lekures
  • 2015-03-17

Faktoret qe sjellin alergji te lekures

0 brbr brbrAlergjite ne kete stine jane te shumta dhe te ndryshme Faktoret qe ndikojne me shume dhe qe duhet te beni kujdes jane nikeli lateksi 8211 llastiku bojerat parfumet disa lule dhe ruajtesit e ndryshem te hedhura ne ushqime Kete e konfirmon edhe Doktoresha Alergologe Valbona Denizi ne nje i

Shkrumbohet magazina me mallra të skaduar dhe sekuestruar
  • 2015-02-07

Shkrumbohet magazina me mallra të skaduar dhe sekuestruar

Fier Godina ruhej me policë, hetohen shkaqet Shkrumbohet magazina me produkte ushqimore dhe detergjente të falsifikuara në qytetin e Fierit, ndërkohë që ishte vënë nën sekuestro dhe survejohej nga punonjës policie. Në orët e para të mëngjesit të djeshëm, magazina që posedohet nga v