Rezultate te kerkimit per termin: +Detergjentet

Meta: total 62 / total_found 62 / time 0.000 / keyword[0] detergjentet / docs[0] 62 / hits[0] 91 /
No Pic available
  • 2016-02-10

Nga detergjentët deri tek testet e shtatzënisë, ja 10 gjërat më të çuditshme që vjedhin hajdutët

Makina, smartphone, bizhuteri dhe para kesh janë gjërat më të çmuara që hajdutët piketojnë. Si rezultat, amerikanët kanë marrë masa paraprake për sigurimin e këtyre sendeve. Megjithatë, do tju shkonte ndërmend të kyçnit Nutella-n, ilaçet alergjisë, ose detergjentin e rrobave. Dit

Objektet e shtëpisë që i bëjnë keq shëndetit tuaj
  • 2015-12-02

Objektet e shtëpisë që i bëjnë keq shëndetit tuaj

Këshilla – Përveç detergjenteve dhe sapunëve, rreziqet fshihen edhe tek objekte të tjera, mbi të cilat nuk ngrihen zakonisht dyshime. Nëse nuk tregoni kujdes, atëherë ato do t’ju bëjnë shumë keq për shëndetin Besoni se vetëm ndotja dhe smogu (tymi) janë problem p

Faktoret qe sjellin alergji te lekures
  • 2015-03-17

Faktoret qe sjellin alergji te lekures

0 brbr brbrAlergjite ne kete stine jane te shumta dhe te ndryshme Faktoret qe ndikojne me shume dhe qe duhet te beni kujdes jane nikeli lateksi 8211 llastiku bojerat parfumet disa lule dhe ruajtesit e ndryshem te hedhura ne ushqime Kete e konfirmon edhe Doktoresha Alergologe Valbona Denizi ne nje i

Shkrumbohet magazina me mallra të skaduar dhe sekuestruar
  • 2015-02-07

Shkrumbohet magazina me mallra të skaduar dhe sekuestruar

Fier Godina ruhej me policë, hetohen shkaqet Shkrumbohet magazina me produkte ushqimore dhe detergjente të falsifikuara në qytetin e Fierit, ndërkohë që ishte vënë nën sekuestro dhe survejohej nga punonjës policie. Në orët e para të mëngjesit të djeshëm, magazina që posedohet nga v

Nevoja: shpërdorimi i ujit të pijshëm do ta çojë njerëzimin drejt riciklimit të ujërave të zeza
  • 2014-08-02

Nevoja: shpërdorimi i ujit të pijshëm do ta çojë njerëzimin drejt riciklimit të ujërave të zeza

Koha kur do të riciklohen ujërat e zeza do të jetë e afërt, kjo prej faktit të shpërdorimit të ujit të pijshëm. Gjithsesi ka ende kohë që çdokush të ndërgjegjësohet për kursimin e këtij të fundit Rreth gjysma e popullsisë në mbarë botën, në vitin 2030, do të përballet m

Të gjitha truket për të mos hekurosur (pothuajse) kurrë
  • 2014-06-14

Të gjitha truket për të mos hekurosur (pothuajse) kurrë

Ndiqni hap pas hapi këshillat tona për të braktisur hekurin, por gjithsesi pa veshur rroba të zhubravitura! Hekurosja është pa dyshim një nga punët e shtëpisë më të urryerat! Por duke zbatuar disa rregulla në fazën e larjes dhe të tharjes, ju mund ta përdorni hekurin e rrobave sh

Nga çokokremi e deri tek testet e shtatzënisë, ja gjërat më të çuditshme që vjedhin hajdutët
  • 2014-02-13

Nga çokokremi e deri tek testet e shtatzënisë, ja gjërat më të çuditshme që vjedhin hajdutët

Makina, smartphone, bizhuteri dhe para kesh janë gjërat më të çmuara që hajdutët piketojnë. Si rezultat, amerikanët kanë marrë masa paraprake për sigurimin e këtyre sendeve. Megjithatë, do tju shkonte ndërmend të kyçnit Nutella-n, ilaçet alergjisë, ose detergjentin e rrobave. Dit