Rezultate te kerkimit per termin: +Deti

Total: 6232
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.430Z

Deti i poetit dhe deti i shqiptarëve

Rifat ISMAILI ç’e dallon një libër nga një tjetër, një shkrimtar nga një tjetër shkrimtar? Si ta dallojmë një shkrimtar krejt të veçantë, vërtet të talentuar (dhe mbase edhe me dell e shkëndija gjeniu) mes poetëve të mirë dhe poetëve të suksesshëm e mjaft të suksess

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.286Z

Kripe deti per lekure me te mire

0 brbr brbrTrupi yne permban te njejtin perqendrim mineralesh dhe ushqyesish ashtu si edhe uji i detit keshtu qe nuk eshte aspak cudi qe kripa e tij eshte nje aleate e cila mbron lekuren dhe trupinbrbr brbrKripa e detit ne ndryshim nga kripa e zakonshme ka permbajtje mineralesh si magnez kalcium na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.408Z

VIDEO/ Deti gëlltit shtëpinë brenda 10 sekondash

Kjo video është bërë virale në rrjet. Një shtëpi plazhi është gëlltitur nga deti brenda 10 sekondash/ Një turmë kureshtare asistoi ngjarjen teksa deti i fryrë e rrënon brenda pak sekondash shtëpinë. Ngjarja ka ndodhur në brigjet indiane.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.730Z

Deti i trazuar vonon tragetet

Moti i keq ka shkaktuar probleme në Portin e Vlorës. Linja e tragetit të linjës në mëngjes ka arritur në orar, ndërsa ai i pasdites është detyruar të qëndrojë në pritje të ankorimit për mbi dy orë. Dallgët e forta dhe era kanë penguar që trageti i linjës me Brindizin të ankoroh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.774Z

Deti i trazuar, vonohen tragetet

Era e forte dhe deti i trazuar kane penguar lundrimin normal te trageteve qe jane nisur mbremjen duke u gdhire dita e djeshme nga Bari i Italise drejt portit te Durresit. Burime zyrtare nga Kapitaneria e portit, bene te ditur se tragetet "Aurelia" dhe "Venezia", me afro 200 udhetare gjithsej ne bord

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.322Z

Betoni qe po na ndan nga deti i Vlores

Nga Gezim Llojdia 1. Betoni eshte pjese e kahershme dhe nje deshire per te mbytur qe ne fillese gjelberimin. Betoni eshte pjese e pandashme e bregut shqiptar. Betoni perben edhe endrren me te madhe te cdo kryebashkiaku sapo ai merr shiritin. Ai leviz ne riviere fotografon dhe me pas betonin e ngr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.168Z

Betoni që po na privon nga deti i Vlorës

1. Betoni është pjesë e kahershme dhe një dëshirë për të mbytur, që në fillesë gjelbërimin. Betoni është pjesë e pandashme e bregut shqiptar. Betoni përbën edhe ëndrrën më të madhe të çdo kryebashkiaku, sapo ai merr shiritin. Ai lëviz në rivierë, fotografon dhe me pas beton

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama