Rezultate te kerkimit per termin: +Detyr

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.948Z

Mimoza Kusari - Lila sot merr detyrën

 Kryetarja e zgjedhur e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila do të startojë nga sot në detyrën e drejtueses së kësaj komune. Në një njoftimi nga Zyra për informim e KK të Gjakovës, thuhet se Kusari-Lila së pari do t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.907Z

Krasniqi i dorëzon detyrën, PacolliPresident

PRISHTINE-Në kabinetin e Presidentit të Republikës, sot është zhvilluar ceremonia e dorëzim-pranimit të detyrës nga ish-ushtruesi i detyrës së këtij posti, dr. Jakup Krasniqi, të Presidenti i zgjedhur i Republikës së Kosovës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.517Z

Blerand Stavileci pranoi detyrën nga Fadil Ismajli

Në Ministrinë e Zhvillimit Ekonomik është bërë pranim dorëzimi i detyrës së Ministrit, me ç’rast ish-ministri Fadil Ismajli i ka dorëzuar detyrën ministrit të ri, Blerand Stavileci. Ismajli ka njoftuar Stavilecin me zhvillimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.513Z

Hykmete Bajrami merr detyrën e ministres

Në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë u bë pranim-dorëzimi i detyrës së Ministres të Tregtisë dhe Industrisë. Në pritjen e organizuar me këtë rast, ministri i deritashëm Ismet Mulaj, ia ka dorëzuar zyrtarisht detyr&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.513Z

Mustafa pranon zyrtarisht detyrën nga Thaçi (VIDEO)

(I plotësuar) Hashim Thaçi ia dorëzoi detyrën e kryeministrit Isa Mustafës. Ai e njoftoi Mustafën për të arriturat e Qeverisë gjithashtu edhe për projektet e lëna në gjysme të cilat duhet t’i përfundoi kryeministri i ri n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.866Z

Llalla rikthen në detyrë prokurorëte shkarkuar nga Ina Rama

TIRANE- Kryeprokurori Adriatik Llalla rikthen në detyrë 6 prokurorë të cilët ishin shkarkuar nga paraardhësja e tij, zonja Ina Rama, tre vite më parë. Kryeprokurori firmosi sot urdhrin për rikthimin e tyre në vendet e punës, në zbatim t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.921Z

Policët flenë në detyrë!

Thënia e njohur se “..edhe uji fle e shteti (policia) nuk fle”, nuk vlen për Policinë e Kosovës. Në ndërrimin e natës vetë forcat e rendit ia krisin gjumit. Inspektorati i Policisë së Kosovës (IPK) ka kryer inspektim të paparala

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama