Rezultate te kerkimit per termin: +Devolli +Ne

Meta: total 994 / total_found 994 / time 0.000 / keyword[0] devolli / docs[0] 994 / hits[0] 1503 /
Shpenzimet e Bashkive, miliona lekë për detergjentë e zbukurime
  • 2016-02-07

Shpenzimet e Bashkive, miliona lekë për detergjentë e zbukurime

Kryebashkiakët e rinj kanë zhvilluar plot 449 tendera në njësitë vendore që drejtojnë, nga gushti i vitit 2015, e deri më tani, periudhë që përkon me ushtrimin e detyrës prej tyre. Referuar të dhënave të përllogaritura nga agjencia Open Data, vlera totale e këtyre shpenzimeve, arri

Ajo e martuar ai i hyn ne banese godet ate dhe gjyshen e saj
  • 2016-01-20

Ajo e martuar ai i hyn ne banese godet ate dhe gjyshen e saj

Foto arkiv PUBLICITET Devoll 20 janar 2016 NOAal- Nje vajze e re nga Devolli dhe gjyshja e saj e moshuar kane rene pre e dhunes se nje djali i cili ka hyre me force ne banesen e tyrebr br Gjate dites se djeshme eshte bere arrestimi i 24- vjecarit Ergest Palloj banues ne f

Kjo është banesa ku do të jetojë nëna Teutë me 5 fëmijët e saj (Video)
  • 2016-01-16

Kjo është banesa ku do të jetojë nëna Teutë me 5 fëmijët e saj (Video)

Adnan Hyseni, iniciatori kryesor i nismës për të bërë me banesë Teuta Krasniqin, nënën nga Peja e cila jetonte në kushte të mjerueshme me pesë fëmijë jetimë, sonte ka bërë të ditur se asaj i është bler&eum

Kali legjendar i Sulovës
  • 2016-01-10

Kali legjendar i Sulovës

Nga Pëllumb Gorica Njeriu si pjesë e botës së gjallë ka zgjedhur me kujdes aleatët e vet në sigurimin dhe zhvillimin e jetës, duke zbutur e përshtatur kafshët për interesat ekonomike e të rëndësishme shoqërore. Por midis shumë kafshëve të zbutura si: qenin, macen, lopën, dhinë, d

No Pic available
  • 2015-12-30

Kolaudimi i makinave, qytetarët e lënë në afatin limit, radhë të gjata

Në pikën e kolaudimit të automjeteve në Korcë, vërehen radhë kilometrike të cilat janë prezente prej të paktën 10 ditësh. Ndonëse shërbimi ofrohet me orar të zgjatur, sërish fluksi është i madh, pasi qytetarët kërkojnë të bëjnë kolaudimin e makinave para vitit të ri, se në

SHBA, shqiptarja vret bashkëshortin
  • 2015-12-24

SHBA, shqiptarja vret bashkëshortin

Një 34-vjeçare shqiptare është arrestuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës pasi ka vrarë bashkëshortin e saj me thikë. Ngjarja ka ndodhur në Waterbury, Connecticut, ku Anila Keco qëlloi me thikë bashkëshortin e saj Valmir Keco 43-vjeçar i cili ndërroi jetë në spital, disa orë p

Mos ju lëntë kurrë mendja, ju jeni mëkuar me qumështin e ëmbël e plot kalori të kullotave të gjelbra të Labërisë
  • 2015-12-22

Mos ju lëntë kurrë mendja, ju jeni mëkuar me qumështin e ëmbël e plot kalori të kullotave të gjelbra të Labërisë

Këto janë disa nga pasazhet e fjalimit të presidentit Bujar nishani, gjatë dekorimit të djeshëm të Shoqatës Labëria. Këto pasazhe janë në vazhdën e fjalimeve brilante të Nishanit. Mezi po presim fjalimin e tij për Krishtlindjen dhe Vitin e ri. Mos ju lëntë kurrë mendja dhe mo