Rezultate te kerkimit per termin: +Devolli

Total: 1096
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.864Z

Majhen viziton Devolli Corporation

Sot një delegacioni i udhëhequr nga Ambasadori i Republikës së Sllovenisë Z.Miljan Majhen bëri një vizitë në Devolli Corporation. Gjatë vizitës delegacioni u pritë nga përfaqësuesit e Devolli Corporation të udhëhequr nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.501Z

Devolli Corporation - Distancohet nga panot

Bordi Menaxhues i Devolli Corporation përmes një komunikate për media ka njoftuar se ka filluar të hulumtojë rastin e panove në qytetin e Pejës dhe Gjakovës, ku është përdorur llogo e kompanisë pa autorizim dhe me përmbajtje të papërshtatshme. Devolli Corporation në kumtesën për me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.231Z

Bledar Devolli nënshkruan me Partizanin

Skuadra kryeqytetase  ka afruan në ekip ish-mesfushorin e saj, Bledar Devollin, i cili do të luajë për të kuqtë në fazën e dytë   Nga Edmond Sufaj   Ish-lojtari i të kuqve, gjirokastriti Bledar Devolli është përforcimi i ri skuadrës së Partizanit për sezoni e dytë. Afrimi i kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.457Z

Kastrioti, ikën Devolli dhe Mallota

Bledar Devolli dhe Renato Mallota janë larguar nga Kastrioti. Burime të sigurta pranë lojtarëve kanë konfirmuar dje për “Panorama Sport”, se është prishur marrëveshja me klubin krutan. Lojtarët nuk kanë dashur të japin hollësira për këtë largim, ndërkohë që as drejtues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.982Z

Devolli kerkon fitoren

Mesfushori i Tiranes Bledar Devolli kerkon fitoren per tu shkeputur ndaj Vllaznise.Sipas tij nese Tirana duhet te shpallet kampion atehere bardheblute duhet te fitojne ndaj rivaleve direkt sic jane Shkodranet.Devolli sqaron se pavaresisht ndeshjes se dobet te Lushnjes,Tirana ndaj ekipeve te medha dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.392Z

Bledar Devolli nënshkruan me Tiranën

Bledar Devolli është blerja e fundit e Tiranës. Ish-mesfushori gjirokastrit i Partizanit nënshkroi të enjten kontratën me presidentin e 23-herë kampionëve të Shqipërisë, Refik Halili, dhe nga dita e premte do të jetë nën urdhrat e trajnerit Bllazhe Slishkovic. Ish-futbollisti i Teut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.486Z

Zbogar i ofron mbështetje Devolli Corporation

Një delegacioni i udhëhequr nga Përfaqësuesi special i Bashkimit Evropian në Kosovë, Samuel Zbogar kanë vizituar Devolli Corporation.  Gjatë vizitës delegacioni u pritë nga përfaqësuesit e Devolli Corporation të udhëhequr ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama