Rezultate te kerkimit per termin: +Dhe +Jacque +Attali

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.455Z

Attali ose frymezimi per te jetuar

Transmetuar me 18042015 - 1738 Duke pergatitur kete fjale modeste per Jacque Attali ndjeva se mu nderthuren gezueshem ne nje teresi te pandashme te tria keto instinkte Sepse ne fund te fundit me e bukura qe te ndodh kur lexon Attali-ne eshte se ka shprese e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.387Z

Shteti mitoman

Mitomania eshte nje semundje mendore qe prek njerezit dhe qe shfaqet me se shumti atehere kur pacienti genjen vend e pavend. Duke analizuar disa nga qeverite e vendeve europiane Jacque Attali nje nga intelektualet me te shquar te kohes sone thote se mitomania eshte nje semundje qe prek edhe shtetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.407Z

Frytet e Shqipërisë anglishtfolëse

Genc Pollo Prioritet i yni është që shqiptarët të kenë një zotërim të mirë të gjuhës angleze. Kjo gjuhë është padyshim “lingua franca” e shekullit të 21-të dhe besoj është e vetëkuptueshme për publikun rëndësia për të gjithë, e sidomos për çdo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.546Z

This is America

Ilir Yzeiri - Ka disa ditë që në shtypin shqiptar dhe për hir të së vërtetës jo në të gjithë shtypin shqiptar, por në mediat joqeveritare dhe në ndonjë proqe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama