Rezultate te kerkimit per termin: +Dhe +Tyson

Meta: total 224 / total_found 224 / time 0.000 / keyword[0] tyson / docs[0] 224 / hits[0] 450 /
Boks Ndeshja me Klitschko mund ta ktheje Joshua ne nje legjende
  • 2016-12-15

Boks Ndeshja me Klitschko mund ta ktheje Joshua ne nje legjende

var fbShare url httpvizionplusalboks-ndeshja-me-klitschko-mund-ta-ktheje-joshua-ne-nje-legjendesize smallbrbrNdeshja per titullin IBF dhe WBA ne peshat e renda ne boks mes ukrainasit Vladimir Klitschko dhe Anthony Joshua mund ta ktheje fituesin ne nje legjende te boksit eshte shprehur britaniku te

No Pic available
  • 2016-10-17

FOTOT/ Drama e atletit të njohur, e bija goditet me plumb pas qafe

Familja e Tyson Gay është tronditur ditën e sotme nga një ngjarje e hidhur. Vajza e tij 15-vjeçare Trinity është goditur me një plumb në qafë duke ndërruar jetë. Trinity, që ishte një atlete porsi i ati, ishte me disa shoqe duke ngrënë në një restorant në Leksington, Kentaki. N

Qellohet per vdekje vajza e Tyson Gay
  • 2016-10-17

Qellohet per vdekje vajza e Tyson Gay

brbrTrinity Gay sprintieria gjimnaziste vajza e sprintierit olimpik Tyson Gay ka vdekur pas nje perleshjeje me arme mengjesin e te dieles ne nje restorant te Lexington Kentuckybrbr brbrDy makina u perfishine ne nje perleshje te armatosur afer kampusit universitar te Kentucky Trinity Gay vajza 15 vje

Tyson Fury heq dorë nga titulli i kampionit botëror
  • 2016-10-14

Tyson Fury heq dorë nga titulli i kampionit botëror

Boksieri profesionist britanik, Tyson Fury, sot ka shpallur se ka hequr dorë nga titulli i kampionit botëror në kategorinë e rëndë në asociacionet WBO dhe WBA, për tu përqendruar në trajtimin mjekësor dhe ripërtritjen. Fury, 28 vjeçar, nuk ka dalë në ring që prej fitores kundër ukra

Boks 8211 Tyson Fury heq dore nga titulli kampion bote
  • 2016-10-14

Boks 8211 Tyson Fury heq dore nga titulli kampion bote

brbrTyson Fury si pasoje e trajtimit kunder depresionit dhe duke rezultuar pozitiv ne dy  teste antidoping per perdorim te kokaines muajin e kaluar ka hequr dore vullnetarisht nga titujt e tij WBO dhe WBA te peshave te renda te merkuren ne mbremjebrbr brbrFury ka pranuar se ka konsumuar ne sasi t

Stanjacioni i madh
  • 2016-09-13

Stanjacioni i madh

Nga Laura Tyson & Anu Madgavkar Berkli Në ditët e sotme, debati mbi pabarazinë fokusohet shpesh në grumbullimin e pabarabartë të të ardhurave dhe pasurisë tek një përqindje shumë e vogël familjesh në Shtetet e Bashkuara dhe ekonomitë e tjera të avancuara. Por e lënë në hije

Nga Al Pacino te Bill Gates, njerëzit e famshëm që kanë provuar burgun
  • 2016-08-03

Nga Al Pacino te Bill Gates, njerëzit e famshëm që kanë provuar burgun

Al Pacino Al Pacino u bë i njohur në rolin e një gangsteri tek Njeriu me shenjë dhe te filmi “Kumbari”. Armët kanë qenë gjithashtu pjesë reale e jetës së aktorit, i cili në vitin 1961 u dënua me tre ditë pasi mbante në makinë armë pa leje dhe tre personat që ishin në ma