Rezultate te kerkimit per termin: +Dhembi

Meta: total 382 / total_found 382 / time 0.000 / keyword[0] dhembi / docs[0] 382 / hits[0] 501 /
No Pic available
  • 2017-05-31

Berisha: Opozita u sulmua me lëndë kimike, policia fsheh autorët

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me helmimin që u bë në mitingun e opozitës, ku 170 persona morën mjekim në spital, mes tyre edhe kreu i PD, Lulzim Basha.  Në një postim në FB, Berisha thotë se sulmi u bë me lëndë kimike toksike, ndërsa policia mundohet të fshe

No Pic available
  • 2017-05-31

Helmimi në mitingun e PD, Berisha hedh akuza për përfshirje të qeverisë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me ngjarjen misterioze, ku 140 persona u helmuan në mitingun elektoral të Partisë Demokratike mbrëmjen e së shtunës. Me anë të një statusi në faqen e tij të Facebook-ut, Berisha e nis shkrimin me një pyetje: A ishte sulmi kimik ndaj opo

Mafiozi Armando Duka, njeriu me puro, policia dhe rrugaçët e Korçës
  • 2016-10-31

Mafiozi Armando Duka, njeriu me puro, policia dhe rrugaçët e Korçës

Nga Erjon Braçe U perserit serish! Por sot jam edhe me i deshperuar se me pare; Nuk ka shprese- kjo eshte arsyeja. Publikimi i nje raporti hetimi te UEFA-s mbi paracaktimin e rezultateve sportive te ndeshjeve te futbollit, ne kampionatin shqiptar, ne Champions e Europa League, here per perfitime

PDDrejtesia dhe Rama  !
  • 2016-08-12

PDDrejtesia dhe Rama  !

Muharrem Meko Ne shqiperi brenda 24 oreve , ndodhin plote gjera te frikshm, antiligjore ,deri te paperceptueshme per mendjet normale te nje komuniteti,me autore,qe nga njerez te rruges,pushtetare lokale e deri qeveritare,veprime keto qe ndikojne drejtpersedrejti ,ne perkeqesimin e jetes se ketij

Modelja e njohur arriti t’ua hedhë të gjithëve, në pamjen e saj kishte diçka që nuk shkonte
  • 2016-07-22

Modelja e njohur arriti t’ua hedhë të gjithëve, në pamjen e saj kishte diçka që nuk shkonte

Transmetuar më 21.07.2016 - 16:53 Është një ndër modelet e njohura dhe të pëlqyera në Britaninë e Madhe dhe shkak kryesor është fytyra e bukur, e ëmbël dhembi të gjitha e pastër. Por e gjitha ka qenë vet

Heroina ne furgonin e agjencise turistike zbulohet organizatori
  • 2016-05-11

Heroina ne furgonin e agjencise turistike zbulohet organizatori

Durres 11 maj 2016 NOAal- Nje person i cili ka organizuar trafikimin drejt Italise te 55 kilogrameve heroine eshte ndaluar nga policia ndersa me heret jane vene ne pranga dy te tjerebr br Nga hetimet e kryera prej disa diresh eshte bere ndalimi i organizatorit te trafikimit i cili ka gjetur heroin

Kapen me 55 kg heroine arrestohet dy persona
  • 2016-05-08

Kapen me 55 kg heroine arrestohet dy persona

Durres 8 maj 2016 NOAal- Dy persona jane arrestuar ne flagrance nga policia kufitare e Durresit pasi jane kapur me 55 kilograme lende narkotikebr br Burime policore bejne me dije se ne pranga jane vene Bledar apani 46 vjec dhe Lorand Dhembi 49 vjec te dy banues ne Tiranebr br Arrestimi i tyre u