Rezultate te kerkimit per termin: +Dheu

Total: 2691
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.064Z

Rreshqitje dheu ne Velipoje

Rreshqitje dheu ne Velipoje E marte 05 Mars 2013 1156 Rreshqitje dheu ne VelipojeRreshqitjet e dherave si pasoje e reshjeve te shumta kane  shkaktuar demtim te aksit Baks-Rrjoll ne komunen e Velipojes ne Shkoder Aktualisht mjetet levizin vetem ne nje kah dhe me shume veshtiresi per shkak t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.650Z

Shkoder rreshqitje dheu ne Shllak

Rreshqitje dheu ne komunen Shllak ne Shkoder me pasoje demtimin e 10 banesave. Sipas informacioneve nga zona banesat jane mbuluar nga dheu duke lene ne qiell te hapur 10 familje.Mesohet se 30 banesa te tjera ne komunen Shllak jane demtuar pjeserisht ndersa si pasoje e rreshqitjeve te dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.120Z

Shkarje dheu ne Levan-Tepelene

Reshjet e shiut kanë shkaktuar shkarje dheu në aksin Levan- Dames në afërsi të fshatit Kremenarë të komunës Fratar në Fier. Masive të mëdha prej dheu dhe guri janë rrëzuar mbi autostradë duke bllokuar për disa orë trafik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.566Z

Rrëshqitje dheu në aksin Tiranë-Elbasan, bllokohet qarkullimi

Reshjet e shiut të ditëve të fundit kanë provokuar rrëshqitje dheu në aksin nacional Tiranë-Elbasan, duke bllokuar lëvizjen e makinave. Erozioni i tokës ka ndodhur në fshatin Ibë, pranë vendit ku po bëhen punime për autostradën e re. Si pasojë e kësaj janë shkaktuar dëme materiale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.521Z

Rrëshqitje dheu në aksin Tiranë-Elbasan,bllokohet qarkullimi

Reshjet e shiut të ditëve të fundit kanë provokuar rrëshqitje dheu në aksin nacional Tiranë-Elbasan, duke bllokuar lëvizjen e makinave. Erozioni i tokës ka ndodhur në fshatin Ibë, pranë vendit ku po bëhen punime për autostradën e re. Si pasojë e kësaj janë shkaktuar dëme materiale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.910Z

E ze dheu, perfundon ne koma argati

Librazhd - Mbulohet nga dheu, ndersa kishte shkuar te punonte argat. Nje mase e madhe dheu ka zene poshte 28-vjecarin Servet Elezi, me banim ne Perrenjas te Librazhdit. 28-vjecari kishte shkuar per te punuar argat te Hekuran Faqolli. Por gjate punes nje mase e madhe dheu ka rreshqitur dhe e ka zene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.224Z

Rëshqitje dheu në Lezhë, rrezikojnë shembjen 13 shtëpi

Lezhë- Si pasojë e rrëshqitjes së një masivi dheu, 13 shtëpi në lagjen Varosh në Lezhë janë rrezikuar nga shembja.Pas ngjarjes, në këtë zonë ka qenë për të parë nga afër situatën dhe kreu i Inspektoriatit Ndertimor në Bashkinë e Lezhës, Bilal Maldi. Në një prononcim për med

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama