Rezultate te kerkimit per termin: +Dhjet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.984Z

Argjentina: Dhjetë muaj beqare

Këngëtarja Argjentina Ramosaj, se fundmi është përfolur shumë lidhur me duetin e dështuar me Vedat Ademin si dhe pas ndërprerjes se kenges ne gjysme, ne koncertin festiv per 100 vjetorin e pavaresise, ne Tirane. Jashtë aspektit profesional, mediat gjithm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.824Z

Vriten dhjetëra militantë në Afganistan

Autoritetet afgane kanë bërë të ditur se dhjetëra luftëtarë talibanë dhe militantë të tjerë janë vrarë në operacionet ushtarake, që janë zhvilluar gjatë ditëve të kaluara. Në një deklaratë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.491Z

Kuvendi, me dhjetë grupe miqësie

Deputetët e Parlamentit të Kosovës dëshirojnë që këtë vit të formojë dhjetë Grupe Miqësie me 135 parlamente të vendeve të ndryshme të botës. Sipas propozimit të cilin e posedon “Tribuna”, Kuvendi i Kosov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.403Z

Kokëdhima në kokë po ua dhjet reformën!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Gjate vjeshtes se 1998-ës kur shteti shqiptar perpelitej mes rrumpalles,dallavereve dhe halabakerise, ne horizont kishte kohe qe ishte shfaqur nje matrapaz qokash dhe mediumesh. Kishte filluar te botonte te perditshmen “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.117Z

Koalicioni realizon dhjetëra sulme ajrore kundër IS-it

Shtetet e Bashkuara dhe aleatët e koalicionit që e ka në shënjestër grupin Militant Shteti Islamik në Siri, kanë njoftuar sot për dhjetëra sulme nga ajri në drejtim të caqeve të IS-it. Ushtria amerikane ka njoftuar sot, se vetëm gjat&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.150Z

‘Dhjetë arsye për të jetuar’

Front meni e bendit të famshëm, ‘U2’ ka zbuluar emrin e albumit të 13-të të këtij bendi e që titullohet, ’10 Reasons To Exist’. Djemtë kanë qëndruar në studio për disa muaj dhe emri i albumit( dhjetë arsye p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.604Z

Podujeva në “terr” qe dhjetë ditë

Komuna e Podujevës duket se po e pëson më së keqi për energji elektrike, pasi që prej dhjetë ditësh ata janë më shumë në terr se sa me drita. Prej dhjet ditësh, qytetarët e Podujevës kanë reduktime të ashpra, madje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama