Rezultate te kerkimit per termin: +Dhom

Total: 4566
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.446Z

Koncert në dhomë gjumi

Ndërsa ndodhet në turneun e saj në Brazil, Jessie J ka bërë një ndalesë të pazakontë, duke u ‘fshehur’ në dhomën e gjumit të një fanseje të saj 18 vjeqare. Tamires de Almeida, ka mbetur e mahnitur kur ka hapur der&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.635Z

Shoqja e dhomës e fiksuar pas seksit, studentja padit kolegjin

SHBA – Një ish-studente në SHBA ka paditur kolegjin “Stonehill College”, pasi pretendon se gjatë kohës së studimeve ka vuajtur nga depresioni për shkak se shoqja e saj e dhomës ishte e fiksuar pas seksit. Lindsay Blankmeyer, e diplomuar në vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.875Z

Cils dhom, perde ti marrim?

Estetika n shtpi, sht nj knaqsi si pr burrin, ashtu edhe pr gruan. Sa m komode dhe e rregullt t jet nj dhom apo ambienti ku jeton, aq m i qet dhe m i koncentruar sht edhe individi n punn e tij. Sigurisht, kjo situat,ndikon mjaft edhe n edukimin e fmijve. Pak e uditshme si tem, por q mjaft e rndsi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.305Z

Haradinaj: Po Dhomës së posaçme, jo Tribunalit

PRISHTINE- Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka thënë se e përkrah një Dhomë të posaçme e cila do t’i shqyrtonte hetimet që i ka bërë Task forca speciale, por e cila do të funk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.516Z

Japoni, zgjedhjet për Dhomën e Lartë

Në Japoni po zhvillohen zgjedhjet parlamentare për Dhomën e Lartë që pritet të fitohen nga kryeministri Shinzo Abe. Partia Liberal Demokratike e tij dhe aleatët mendohet se do të fitojnë shumicën duke marrë kontrollin e të dyja Dhomave t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.306Z

Haradinaj: E përkrahim themelimin e Dhomës së Posaçme

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thënë se kjo parti nuk ka qendrim për themelimin e një Tribunali, por e mbështetë një Dhomë të Posaçme që do të krijohej nga Kuvendi i Kosovës. Ai në një konferencë për med

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.178Z

Muzika e dhomës startonnë Amfiteatrin e Durrësit

DURRËS - Në qytetin e Durrësit, në amfiteatrin antik të qytetit ka startuar edicioni i 8-të i Festivalit Ndërkombëtar të Muzikës së Dhomës. Serinë e koncerteve e hapi trioja “Vienna Mozart”, Irina, Daniel dhe Diethard Auner

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama