Rezultate te kerkimit per termin: +Dhuna

Meta: total 1000 / total_found 14294 / time 0.101 / keyword[0] dhuna / docs[0] 14294 / hits[0] 19088 /
No Pic available
  • 2019-04-07

Djegia e mandateve/ Sekretari i PES: Papërgjegjshmëri! Balla: Ja frika e Bashës

Gjatë qëndrimit në Katar, kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla mori pjesë në Asamblenë e Unionit Ndër-Parlamentar në Doha, e cila mblodhi së bashku anëtarë nga më shumë se 170 parlamente të botës, nën moton për Demokracinë, për këdo. Nëpërmjet një postimi në Facebo

Gega: Smendojmë më për Kupën, kemi edhe 9 finale
  • 2019-04-05

Gega: Smendojmë më për Kupën, kemi edhe 9 finale

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, hedh pas krahëve eliminimin nga Kupa dhe fokusohet te ndeshjet e kampionatit. Sipas tij, të kuqtë janë më pranë ëndrrës, por duhet ti konsiderojnë sfidat e mbetura si 9 finale. Lodhja dhe mungesat: Përveç lodhjes fizike kemi pasur edhe mungesa të r

Inaugurohet salla e re e koncerteve Tonin Arapi, Veliaj: Puna e mbyt zhurmën!
  • 2019-04-03

Inaugurohet salla e re e koncerteve Tonin Arapi, Veliaj: Puna e mbyt zhurmën!

Tiranës i shtohet një tjetër skenë ku mund të bëhet art dhe shfaqje të ndryshme kulturore. Kësaj here dedikuar tërësisht talenteve të reja të Liceut Artistik, të cilët mund ta provojnë veten në një skenë të mirëfilltë moderne para se të dalin në skenat profesioniste. Kryemini

Arrestimi/ Tërhiqet zvarrë Boçi, PD: E dhunoi bashkëpunëtori i Alizotit! (VIDEO)
  • 2019-04-02

Arrestimi/ Tërhiqet zvarrë Boçi, PD: E dhunoi bashkëpunëtori i Alizotit! (VIDEO)

Partia Demokratike ka reaguar pas shoqërimit në polici të ish-deputeti Luciano Boçi, teksa ky i fundit kishte tentuar të prishte takimin e kryeministrit Edi Rama në fshatin Linas të Cërrikut. Sipas PD, Boçi u ndalua në mënyrë barbare, pasi ndaj tij është ushtruar dhunë nga forcat e re

Dhuna në ndeshjen me Laçin, FSHF-ja burgos Tiranën
  • 2019-04-01

Dhuna në ndeshjen me Laçin, FSHF-ja burgos Tiranën

Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit ka publikuar vendimet e marra për shkeljet dhe parregullsitë e konstatuara në fundjavën e shkuar në futbollin shqiptar. Në vendimin e publikuar pak minuta më parë, skuadra që është prekur më shumë është Tirana. Bardheblut

Rrëfimi i të dhunuarës nga burri: Më tha se do më priste kokën
  • 2019-03-23

Rrëfimi i të dhunuarës nga burri: Më tha se do më priste kokën

Momenti i fundit i dhunës, më tepër psikologjike, ka qenë para dy ditëve. Kishte fëmijët në shtëpi dhe kur erdhi ti sjellë, në prani të djalit më tha do të të pres kokën. Kështu nis rrëfimin e historisë së dhimbshme, Marsida nga Shkodra , 28 vjeçarja, e cila prej 5 vitesh jetoi

Veliaj: Zgjedhjet nuk shtyhen, kemi një kontratë me qytetarët
  • 2019-03-22

Veliaj: Zgjedhjet nuk shtyhen, kemi një kontratë me qytetarët

Kryebashkiaku Erion Veliaj shprehet i bindur se nuk do të ketë shtyrje të datës së zgjedhjeve. I ftuar në emisionin Koha për tu zgjuar nga Bashkim Hoxha, Veliaj tha se zgjedhjet lokale që kanë të bëjnë me administrimin e qytetit nuk duhen ngatërruar me çështjet politike. Unë kam një