Rezultate te kerkimit per termin: +Dhunohet

Meta: total 1000 / total_found 1398 / time 0.000 / keyword[0] dhunohet / docs[0] 1398 / hits[0] 1600 /
Vlorë, grabitet dhe dhunohet me leva kokës i moshuari
  • 2019-02-28

Vlorë, grabitet dhe dhunohet me leva kokës i moshuari

Një i moshuar në Vlorë ka rënë pre e grabitjes me dhunë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme. Persona ende të paidentifikuar janë futur në banesën e të moshuarit dhe e kanë goditur me levë dhe mjete të forta. Nga raportimet paraprake mësohet se  autorët kanë mundur të marrin një

KUSH E PËRDHUNOI 14-VJEÇAREN NGA KAVAJA?
  • 2019-02-04

KUSH E PËRDHUNOI 14-VJEÇAREN NGA KAVAJA?

Nga Eni VASILI Tmerri që përjetoj çdo herë që lexoj detaje të reja rreth përdhunimit të vajzës 14 vjecare në Kavajë besoj është i çdo gruaje në Shqipëri. Lotët më mblidhen në grykë për fatin e atij fëmije që nuk është e vetmja që hesht për dramën e saj . Dhe këtë e di j

Njihet me të fejuarin në Facebook, babë e bir nga Kosova burgosin 19-vjeçaren
  • 2019-01-28

Njihet me të fejuarin në Facebook, babë e bir nga Kosova burgosin 19-vjeçaren

Foto ilustruese Një vajzë 19 vjeçe burgoset, keqtrajtohet dhe dhunohet nga i fejuari dhe vjehrri me origjinë kosovare.  E reja  u shpëtua dy ditw mw parw nga dhe u dërgua në sallën e emergjencës nga policia në Riminit. Ndërkohë, mediat fqinje raportojnë se nën akuzën e rrëmbimit, p

Itali, deputetja e 5 Yjeve dhunohet në një super-market
  • 2018-12-16

Itali, deputetja e 5 Yjeve dhunohet në një super-market

Deputetja e M5S, Lëvizja 5 Yjet, Mara Lapia është sulmuar nga një person i paidentifikuar në një super-market në provincën e Nuoros, në Sardenjë, duke pësuar “një thyerje të brinjëve dhe plagë të ndryshme”. Incidenti është raportuar nga kreu i grupit M5 në Senatin ital

Akuzohet për vrasjen e studentes greke, dhunohet në qeli shqiptari (Video)
  • 2018-12-11

Akuzohet për vrasjen e studentes greke, dhunohet në qeli shqiptari (Video)

Shqiptari Aleksandër Luca, i akuzuar për vrasjen e studentes greke Eleni Topaludhi në Rodos është dhunuar fizikisht brenda burgut të Avlonës nga të dënuarit e tjerë. Përplasja mes shqiptarit dhe të dënuarve të tjerë nisi fillimisht me sulme verbale dhe degjeneroi në dhunë fizike. Vi

Unaza e Re, Basha: Këtu ka rënë shteti! Pse fshihet Arta Marku?
  • 2018-12-02

Unaza e Re, Basha: Këtu ka rënë shteti! Pse fshihet Arta Marku?

Në ditën e 29-të të protestës së tyre, banorët e Unazës së Re janë mbështetur edhe këtë të diel nga kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha. Ky i fundit tha se opozita, por edhe vetë ai personalisht do të vijojë të qëndrojë në krah të banorëve, që sipas tij kërkojnë me

UNË, INA E SHQIPONJAVE DHE DANIELI I SHPELLARËVE!
  • 2018-11-26

UNË, INA E SHQIPONJAVE DHE DANIELI I SHPELLARËVE!

Nga Luan RAMA Jam gjendur pranë Bibliotekës Kombëtare me disa prej kolegëve deputetë, pak minuta pasi ishte shpërndarë protesta e qytetarëve, banorë të Unazës së Re, të cilët pritet të humbasin shtëpitë e tyre prej një projekti për zgjerimin e dy kilometrave rrugë, që do të kus