Rezultate te kerkimit per termin: +Dika

Total: 986
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.156Z

KKS, Dika: Rruga evropiane më nuk ndalet

Këshilli Kombëtar Studentor organizoi dje konferencën "Standardet që rrëzojnë murin Shengen” (“20 vjet pas rrëzimit të Murit të Berlinit a po bie dhe muri i fundit Shengen”) në përkujtim të 8 Dhjetorit, ku kreu i KKS-së, Qamil Dika, tha se tashmë asgjë s’e ndal më rrugën evr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.218Z

Dika: Mblodhem 7 mije firma kunder greves se PS

Kryetari i Keshillit Kombetar Studentor Shqiptar, Qamil Dika i ka kerkuar dje edhe nje here kryetarit te Partise Socialiste, Edi Rama, nderprerjen e greves dhe protestave, qe sipas tij, po demtojne shqiptaret. Ai beri me dije se ky keshill ka iniciuar nje peticion te studenteve Shqiptare ne te gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.633Z

Zamir Dika inaugurohet rektor i UEJL në Tetovë

Tetovë, 1 shtator  - Prof.Dr Zamir Dika është inauguruar sot rektor i Universitetit të Evropës Juglindore. Me rastin e emërimit të tij gjatë fjalimit ai u falënderua për besimin që i është dhënë për rektor të këtij universiteti të ri dhe të veçantë në Republikën e Maqedonis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.330Z

Si shpëtoi nga ekzekutimi prof. Fejzi Dika

30-12-2012 / Nga Kostaq Xoxa Është njëri ndër të njohurit e Enver Hoxhës në Monpelié dhe në qytete të tjera të Francës. Themi „të njohurit“ dhe jo „miqtë“ se Enveri nuk kishte miq në periudh&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.593Z

Afrona Dika, e dashura e re e Bleros? (Foto)

Këngëtari Blero Muharremi duket se ka filluar një lidhje të re të dashurisë. Në postimet e bëra në rrjetet sociale dhe me fotografitë e hedhura në Instagram zgjohen dyshimet që këngëtari dhe bukuroshja Afrona Dika janë n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.783Z

Më kë po drekon Afrona Dika? (Foto)

Që kur është thënë se është në lidhje me këngëtarin Blero, Afrona Dika çdoherë e më shumë po është në qendër të vëmendjes të shtypit rozë. Afrona ka postuar një fotografi në Ins

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.928Z

Afrona Dika e dashuruar, fjalë zemre për Bleron

Transmetuar më 05.10.2016 - 14:19 Pak ditë më parë këngëtari Blero Muharremi, martoi vëllanë e tij Burimin dhe gjatë ceremonisë krahas vajzës Tara, shoqërohej edhe nga partnerja e tij Afrona Dika. Modelja bukuroshe du

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama