Rezultate te kerkimit per termin: +Diber

Total: 2228
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.948Z

Fushate dhe tifozllek ne Diber

brbrLideri i opozites Lulzim Basha dhe kandidati per Bashkine e Dibres Sherefedin Shehu kane ndjekur se bashku me te rinjte e Forumit Rinor Demokrat ndeshjen e kombetares me Maqedonine Ky takim eshte shfrytezuar nga kandidati i opozites Shehu per tu premtuar te rinjve se se bashku do ta shnderrojne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.049Z

Diber grabitet kasaforta me para ne nje banese ne Diber

Diber 17 nentor 2016 NOAal- Nje banese ne Diber ka rene pre e grabitjes ku eshte marre nje kasaforte me para brendabr br Ngjarja ka ndodhur diten djeshme kur persona te paidentifikuar kane vjedhur banesen e shtetasit FS 52 vjec banues ne fshatin Majtarebr br Grabitesit kane marre nje kasaforte m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.391Z

Diber ndihma australiane

Ambasadori australian per Shqiperine Xheremi Njuman i shoqeruar nga princi Leka kane zhvilluar nje vizite ne Diber ku po zbatohen disa projekte ne ndihme te komunitetit. Australia mbeshtet disa projekte humanitare te cilat synojne te sjellin zhvillim ne komunitetet e disa rajoneve te ndr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.292Z

Regjistrohen dy kandidatet per zgjedhjet ne Diber

Transmetuar me 19082016 - 1328 Dita e sotme eshte afati i fundit per regjistrimin e kandidateve per zgjedhjet e pjesshme ne Diber Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ben me dije se ne zbatim te Kodit Zgjedhor dhe akteve te nxjerra sot dat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.218Z

Rama ne Diber pas fitores

brbrEdi Rama u rikthye ne Diber per te falenderuar zgjedhesit qe votuan kandidatin e koalicionit te majte ne zgjedhjet e pjesshme lokale Por ne nje pjese te madhe te fjales se tij ai i kthehu pergjigje akuzave te opozites per blerje votash nga kartelet e droges Kreu i qeverise nuk ngurroi te leshon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.557Z

Halit Palamani emerohet si prefekti i qarkut Diber

brbrHalit Palamani eshte emeruar si prefekti i qarkut Diber ne nje pozicion qe kishte mbetur jetim pergjate nje viti te plote Interesant fakti qe detyren e tij te sotme me pare e ushtronte Donika Hysenaj e cila njekohesisht eshte dhe sekretarja e pergjithshme e prefektures Diber Prefekti i emeruar m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.101Z

Moti probleme ne Vlore e Diber

Moti probleme ne Vlore e Diber E premte 05 Prill 2013 1204 p styletext-align justify p Moti probleme ne Vlore e Diber Moti i keq me ere te forte ka penguar per afro kater ore tragetin e linjes Brindizi-Vlore qe te ankorohej ne qytetin bregdetar Mbi 200 pasagjeret qe duhet te zbarkonin qe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama