Rezultate te kerkimit per termin: +Dibra

Total: 4421
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.083Z

Dibra, Dibra Uber Alles

Nga Lorenc Vangjeli Po ndodh në Dibër, ka ndodhur më parë në Korçë, por mund të ndodhë dhe në Krujë, në Kavajë, në Koplik, në Konispol apo gjetkë. Nuk ka pikën e rëndësisë lokaliteti. Nuk ngre fare peshë arsyeja. Nuk i intereson askujt lloji gjithçka që vlen dhe ka rëndës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.495Z

Gazmend Dibra i shpeton burgut

TIRANE- Ish-drejtori i Aviacionit Civil, Gazmend Dibra rrezikon denimin me nje vit burg dhe 8 milione leke te vjetra gjobe, per akuzat e “shperdorim detyre” dhe “korrupsion pasiv te personave qe ushtrojne funksione publike”. Ne seancen e djeshme, akuza e perfaqesuar nga prokurori Dritan Rres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.085Z

Shullazi dhe Klodi Dibra

Nga Rudina Xhunga Ndonjëherë e keqja, vjen për mirë, ose ti bëje, të dalë për mirë, thonë. Ndërsa po afrohet gara e zgjedhjeve Universitare, që në media mori një vëmendje kohë pas kohe, befas ndodhi çudia. Shullazi kërcënoi kandidatin për Rektor të Universitetit të Tiranës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.137Z

Dibra në udhëkryq

Nga Marjana Bulku Dibra, qyteti që shfaqet befasisht sapo kalon kthesën e fortë e ndoshta të fundit pas asaj rruge të gjatë plot dredha që të duket edhe më e lodhshme sesa fluturimi disa orësh përmbi Atlantik, hesht… Një heshtje që akuzon, kërkon ndihmë, lutet…një heshtje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.220Z

Dibra sipas Palokes

brbrNenkryetari i Partise Demokratike Edi Paloka i cili pergjate gjithe fushates qendroi ne Diber ka vetem nje shpjegim per humbjen e Partise Demokratike ne 11 shtator brbr brbrDy ishin fenomenet qe sollen kete rezultat droga dhe parate e droges te hedhura per te blere votenbrbr brbrSipas Palokes op

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.564Z

Dibra: është ulur mbipopullimi në burgje

Drejtori i përgjithshëm i burgjeve, Gazmend Dibra në një raport për respektimin e të drejtave të njeriut në burgje deklaroi se është ulur mbipopullimi në burgje. Aktualisht sipas Burgajt, mbipopullimi në burgje është 323 persona. "Kjo është bërë e mundur falë ndërtimit të 5 bu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.514Z

Dibra si provë shalqini

Nga Artan Fuga   Sa gjynah Dibra! Jo vetëm doli nga zgjedhjet e kaluara lokale me një vrimë në brrekë, por edhe tani po bëhet preha e parabetejave elektorale të vitit të ardhshëm. Partitë po provojnë forcat para ndeshjes të viit tjetër dhe kanë mësyer atje të gjitha bateritë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama