Rezultate te kerkimit per termin: +Dibrant

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] dibrant / docs[0] 3 / hits[0] 3 /
No Pic available
  • 2016-08-26

PS: PD smund të shërojë plagët e vjetra të Dibrës

Partia Socialiste reagoi pas prezantimit të Sherefedin Shehut nga koalicioni i djathtë, duke deklaruar se ishte një dëshmi e qartë, se dibranët nuk mund ti besojnë opozitës. “Socialistët ngrenë pikëpyetjtjen nëse dibrantët do ti besojnë ende fjalëve të kreut të PD, dhe deklara

No Pic available
  • 2008-11-01

Rruga e Arbrit, mundsia e humbur e t gjitha qeverive

Secilit nga ne i ka ndodhur q teksa kalon anash rrugs, t rastis npr lypsar q ju krkojn lmosh. Ndoshta nj pjes e mir e tyre mund edhe t mos ken nevoj, por q kt ves e kan kthyer n nj pjes t rndsishme t jets s tyre. T zgjasin dorn e t krkojn 100 lek. Dhe kur ti i jep 50 t numron me rradh t sharrat. Apo

No Pic available
  • 2008-11-01

Kongresmeni amerikan Fosella mes shqiptarsh

N Institutin Gjergj Kastriot Skanderbeg n Staten Island me president Z.Rrape Rruci erdhi pr nj vizit Kongresmeni Amerikan Z.Vito Fosella. Ardhja e tij n orn 12 00 u prit thjesht, pa pompozitet, n fakt takimi dhe komunikimi i tij me pjesmarrsit, t linte prshtypjen, sikur t ishte pr nj koh t gjat si