Rezultate te kerkimit per termin: +Dibren

Total: 190
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.399Z

Shehu e Rama premtime per Dibren

brbrDy kandidatet per kreun e ri te Bashkise se Dibres vijojne fushaten dhe takimet elektorale me banoret e zones Demokrati Sherefedin Shehu eshte takuar me banore te fshatrave Preke dhe Pjeqe Sherefedin Shehu theksoi se Rama nuk mund ta kete kurre Dibren pasi gjate qeverisjes se tij ai deshmoi se e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.515Z

Basha prezanton Sherefedin Shehun Nuk ja dorezojme Dibren bandave

Transmetuar me 26082016 - 1233 Tirane 26 gusht 2016 NOAal- Partia Demokratike dhe opozita ka celur sot fushaten per zgjedhjet e pjesshme te Bashkise se Dibres me 11 shtator ku eshte prezantuar kandidati i djathte Sherefedin Shehubr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.970Z

PD Fitorja nis me Dibren e perfundon me Tiranen

Peshkopi 9 prill 2011 NOA 8211 Partia Demokratike si pjese e koalicionit Aleanca per qytetarin celen zyrtarisht fushaten elektorale per zgjedhjet vendore te 8 Majit duke prezantuar si kryetar te Bashkise se Dibres kryetarin aktual Ilir Krosin. Ministri i Arsimit dhe Shkences dhe deputet i Dibres Myq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.968Z

Gazmend Dibra blen voten permes presionit

pSindikata e Sherbimeve Policore ka akuzuar sot per presion Gazmend Dibren drejtorin e Drejtorise se Pergjithshme te Burgjeve dhe kandidatin per deputet te Partise Demokratike ne Tirane Sindikata ka bere te ditur se Dibra i ushtron presion punonjesve te sindikates per mbledhje me force ne mitingjep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.110Z

Uragani Ndocaj në Dibër, mbështet Ramën dhe sulmon Kryemadhin

Foto 1 nga 22 Deputeti i Partisë Socialiste Eduart Ndocaj ka zbritur në terren për të mbështetur kandidatin e ASHE-së për bashkinë e Dibrës Muharrem Rama. Ndocaj bënte të ditur dje në facebook: "Dikush mund te thote pse jam ne Diber? Dibra, Mirdita e Luma kane luftuar se bashku,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.961Z

Grabitja e lumit Radika, Maqedonia devijon rrjedhën, Dibra ngelet jashtë

Devijimi i rrjedhjes se lumit Radika ne Dibren e Madhe eshte bere shkak qe kryetari i kesaj Komune, Rruzhdi Lata, ti drejtoje nje peticion qeverise maqedonase e cila eshte pergjegjese per nderhyrjen ne rrjedhen e Radikes. Sipas tij devijimi i rrjedhes se lumit, e cila tashme e lejashte Dibren e Madh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.080Z

FOTOT/ Ministri i Brendshëm në Dibrën e varfër me një super makinë (dhe furgonat e ardhur nga Tirana)

Opozita ka prezantuar dje në Dibër, kandidatin e saj për zgjedhjet në këtë Bashki, Sherefedin Shehu. Folën për varfëri, por kandidati Shehu ka 5 apartamente me vlerë 600 mijë euro në Tiranë. Si të mos mjaftonte kjo, në Dibrën e varfër vërshuan me makina super luksoze. Këtë gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama