Rezultate te kerkimit per termin: +Diego +Armando +Maradona

Total: 759
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.562Z

FOTOT/ Ja kujt i bën gol Diego Armando Maradona

A është kjo femra që i ka vjedhur zemrën yllit argjentinas, Diego Maradona? Sipas mediave argjentinase, 53- vjeçari është shumë i afërt me studenten e gazetarisë, Eva Amodeo. Biondia 25- vjeçare ka postuar edhe foto me Maradonën në një klub nate. Pas lajmeve në media se mes tyre ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.428Z

DIEGO ARMANDO MARADONA Në KëRKIM Të FORMëS Së HUMBUR

Nëse brenda katërkëndëshit të gjelbër është cilësuar si futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave, jashtë tij është padyshim një prej karaktereve më problematikë të historisë së futbollit. Diego Armando Maradona mbetet personazhi sportiv më i lakuar në faqet e medias, por m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.702Z

Diego Maradona me 50 qirinj

Diego Armando Maradona ishte nje gjeni brenda fushes por jeta e tij jashte tapetit te gjelber eshte e denje per nje film sa thriller aq dhe romantik. Mbush 50 vjec te shtunen por biografia e ish-kapitenit dhe ish-trajnerit te Argjentines ka shume per te treguar. Ne autobiografine e tij ai pranoi se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.444Z

Martohet Maradona junior, mungon Diego |FOTO

Transmetuar më 11.06.2015 - 08:58 Martesën e tij e kishte lajmëruar në televizion. “Martohem më 10 qershor”, kishte thënë gjatë një emisioni televiziv. Diego Maradona junior, 28 vjeçari djali i ish-kapitenit tÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.282Z

Argjentinë, aksidentohet Diego Maradona

Aksident rrugor për fat të mirë pa pasoja të rënda për Diego Armando Maradonën. Automjeti, në të cilin ndodheshin Pibe De Oro dhe bashkëshortja e tij Veronika Ojeda, është përplasur me një autobus në Ezeiza, pak kilometra lar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.255Z

Diego Maradona, çfarë trupi

Diego Armando Maradona i ka harruar të gjitha rrugët negative, duke iu rikthyer sportit dhe aktiviteteve sportive. Në një foto në "Twitter", Diego Maradona ka zbuluar trupin e tij në një formë të shkëlqyer. Muskujt e tij janë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.817Z

Diego Armando Maradona rikthen "luftën e ftohtë" me Pele

Legjenda e futbollit argjentinas, Diego Armando Maradona ka reaguar sërish ndaj legjendës braziliane, Pele. Ky i fundit, pak javë më parë, e cilësoi veten si Betoveni i futbollit, por Maradona nuk mund ta pranojë një gjë të tillë, prandaj ka ven

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama