Rezultate te kerkimit per termin: +Diego +Costa

Meta: total 572 / total_found 572 / time 0.000 / keyword[0] diego / docs[0] 5161 / hits[0] 7227 / keyword[1] costa / docs[1] 1414 / hits[1] 2333 /
Ofendoi gjyqtarin, Diego Costa pezullohet 8 ndeshje
  • 2019-04-11

Ofendoi gjyqtarin, Diego Costa pezullohet 8 ndeshje

Kartoni i kuq që mori në ndeshjen ndaj Barcelonës i ka kushtuar rëndë sulmuesit të Atletico Madridit, Diego Costa, i cili e ka mbyllur para kohe sezonin ne La Liga. 30-vjeçari u pezullua 8 ndeshje për sjelljen e tij të pahijshme ndaj gjyqtarit në momentin që u ndëshkua me karton të kuq

Të .. nënën, si e ofendoi Diego Costa gjyqtarin dhe këshilla e Pique?! (Video)
  • 2019-04-07

Të .. nënën, si e ofendoi Diego Costa gjyqtarin dhe këshilla e Pique?! (Video)

#td_uid_1_5caa5810e6f42 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/20190406-636901842196879604_20190406215246108-khGC-U461507271278F5G-980x554@MundoDeporti

Simeone i jep leksion Allegrit, përmbysje e madhe e M.City-t
  • 2019-02-21

Simeone i jep leksion Allegrit, përmbysje e madhe e M.City-t

Atletico Madrid bën për ujë të ftohtë Juventusin dhe pakëson ndjeshëm shanset e bardhezinjëve për të triumfuar në këtë edicion të Champions League. 5 gishtave të Ronaldos që u tregonte tifozëve të Atleticos të cilët e vëshëllyen, se ai ka fituar 5 Champions League, Los Colchone

Shakaja pa kripë e Diego Costa-s për të vëllain! (Video)
  • 2019-01-02

Shakaja pa kripë e Diego Costa-s për të vëllain! (Video)

Shaka e tepruar e Diego Costa-s! Sulmuesi i Atletiko Madrid, ka zgjuar vëllain e tij, Jair, me një shaka të tmerrshme për Vitin e Ri, i cili i ngjan shumë fizikisht, duke i vënë një tenxhere fishekzjarresh në shtratin ku po flinte. Shpërthimi ka krijuar zhurmë të madhe, teksa vëllai i s

Mbrëmje yjesh në Champions, Barça pret Interin, PSG sfidon Napolin
  • 2018-10-24

Mbrëmje yjesh në Champions, Barça pret Interin, PSG sfidon Napolin

Tre ndeshje të mëdha për një mbrëmje kampionësh. UEFA Champions League kompleton raundin e tretë të ndeshjeve në grupe, mbrëmjen e sotme, me 4 grupet e tjera A, B, C, D. Mbi të gjitha spikasin tre supersfida Barcelona-Inter në grupin B, Dortmund-Atletico Madrid në grupin A dhe PSG-Napol

Risi me grumbullimet te Spanja, ja gjesti i Luis Enriques!
  • 2018-10-04

Risi me grumbullimet te Spanja, ja gjesti i Luis Enriques!

Risi ne prezantimin e listës të kombëtares së Spanjës për miqësoren kundër Uellsit dhe ndeshjen e UEFA Nations League kundër Anglisë. Nuk bëhet fjalë vetëm për listën e lojtarëve, por edhe për mënyrën se si tranjeri Luis Enrique ka bërë të ditur 23 futbollistët e thirrur. Ish-

Gary-Seberg, një histori e pazakontë dashurie
  • 2018-09-10

Gary-Seberg, një histori e pazakontë dashurie

Luan Rama Romen Gari (Roman Gary) ishte gjithashtu shkrimtari i pasionuar pas kinematografisë dhe ndoshta ngaqë ai ra në dashuri, u martua me një nga aktoret më në zë amerikane të viteve 60-të dhe veçanërisht të Valës së Re franceze, Jean Seberg, me një rol të mrekullueshëm në film