Rezultate te kerkimit per termin: +Diego +Costas

Meta: total 76 / total_found 76 / time 0.000 / keyword[0] diego / docs[0] 5161 / hits[0] 7227 / keyword[1] costas / docs[1] 181 / hits[1] 205 /
Ofendoi gjyqtarin, Diego Costa pezullohet 8 ndeshje
  • 2019-04-11

Ofendoi gjyqtarin, Diego Costa pezullohet 8 ndeshje

Kartoni i kuq që mori në ndeshjen ndaj Barcelonës i ka kushtuar rëndë sulmuesit të Atletico Madridit, Diego Costa, i cili e ka mbyllur para kohe sezonin ne La Liga. 30-vjeçari u pezullua 8 ndeshje për sjelljen e tij të pahijshme ndaj gjyqtarit në momentin që u ndëshkua me karton të kuq

Të .. nënën, si e ofendoi Diego Costa gjyqtarin dhe këshilla e Pique?! (Video)
  • 2019-04-07

Të .. nënën, si e ofendoi Diego Costa gjyqtarin dhe këshilla e Pique?! (Video)

#td_uid_1_5caa5810e6f42 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/20190406-636901842196879604_20190406215246108-khGC-U461507271278F5G-980x554@MundoDeporti

Conte në gjykatë, kërkon 23 milionë euro nga Chelsea
  • 2018-11-08

Conte në gjykatë, kërkon 23 milionë euro nga Chelsea

Chelsea provoi të gjente një marrëveshje me Antonio Conten për prishjen e kontratës, por trajneri italian ndihet viktimë e një padrejtësie dhe nuk bën prapakthehu në rrugën e tij. Divorci mes bluve të Londrës dhe trajnerit nga Salento do të zgjidhet në gjykatë. Ish-tekniku i Italisë

Diego Kosta, gol në debutim me Atletikon në Kupën e Mbretit
  • 2018-01-04

Diego Kosta, gol në debutim me Atletikon në Kupën e Mbretit

Diego Costas i mjaftuan vetë 5 minuta lojë për të gjetur golin në ndeshjen e parë me fanellën e Atleticos së Madridit në eksperiencën e dytë te Los Colchoneros. Skuadra e Simeones mposhti 0-4 Lleidan në transfertë në Kupën e Mbretit, me kualifikimin që tashmë është një çështje

Ibrahimoviç, drejt rikthimit te Mançester Junajtid
  • 2017-07-17

Ibrahimoviç, drejt rikthimit te Mançester Junajtid

Zlatan Ibrahimoviç dëshiron të mbetet pjesë e Mançester Junajtid. Sipas mediave britanike, sulmuesi do ta refuzojë ofertën e amerikanëve të Los Angeles Galaxy, pasi kërkon të triumfojë në Premier League. Vetëm pak ditë më parë, trajneri Mourinho e la të hapur derën për rikthimin

Çelsi, Konte acarohet me kalimin e Lukakut te Man.United
  • 2017-07-07

Çelsi, Konte acarohet me kalimin e Lukakut te Man.United

I zhgënjyer dhe i irrituar, kështu e përshkruajnë mediat angleze Antonio Konten, trajnerin që coi Chelsean drejt titullit kampion në Premier League. Duket se pika që ka mbushur kupën duke vënë në diskutim qëndrimin e trajnerit italian në Stamford Bridge është transferimi i Romelu Luka

No Pic available
  • 2016-12-27

Boxing Day: Chelsea dhe Conte thyejnë rekordin, Mou United merr fitoren e katërt

Chelsea nuk di të ndalet! Kjo është fitorja e 12-të radhazi për djemtë e Antonio Contes që vazhdojnë të marshojnë drejt titullit kampion. Conte në këtë mënyrë theu edhe një rekord, pasi kurrë më parë Chelsea nuk kishte arritur 12 fitore radhazi. Nuk ishte një fitore e lehtë për