Rezultate te kerkimit per termin: +Diego +Godin

Total: 134
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.774Z

Zbulohet oferta e Mourinhos për Diego Godin

Jose Mourinho vazhdon të jetë në kërkim të një mbrojtësi për të përforcuar repartin e prapavijës te Manchester United. Tekniku portugez po monitoron paraqitjet e Diego Godin tek Atletico Madrid, madje ka përgatitur një ofertë për spanjollët prej 20 milionë eurosh për të transferua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.422Z

Perplasja e forte e Diego Kostes me shtyllen

Atletico Madrid arriti të fitonte me rezultatin e pastër 2-0 në fushën e Getafes duke mbajtur sërish 3 pikë larg Realin e Madridit dhe duke vazhduar kryesimin e kampionatit spanjoll. Golat u shënuan nga Diego Godin në pjesën e parë dhe Diego

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.651Z

Bayern kerkon Godin prenoton Reus

Bayern Munchen po aktivizohet së tepërmi në merkato, për t’i dhënë Pep Guardiolës përforcimet e duhura sidomos pas dëmtimit të rëndë të Javi Martinez. Dy emrat kryesorë në listë janë Diego Godin, i At

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.447Z

Bayerni ofron 30 milion euro për Godin

Skuadra gjermane Bayern Munchen po mendon që pas shitjeve të mundshme të Shaqirit , Mandzukicit , Kroosit ti bëjë gjithsesi edhe disa përforcime në skuadër. Sipas të përditshmeve sportive evropiane Bayern Munchen do ti ofronë 30 milion euro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.478Z

Përplasja e Diego Kostës me shtyllën, can gjurin

Atletico Madrid arriti të fitonte me rezultatin e pastër 2-0 në fushën e Getafes duke mbajtur sërish 3 pikë larg Realin e Madridit dhe duke vazhduar kryesimin e kampionatit spanjoll. Golat u shënuan nga Diego Godin në pjesën e parë dhe Diego Costa n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.773Z

Diego Kosta, gol në debutim me Atletikon në Kupën e Mbretit

Diego Costas i mjaftuan vetë 5 minuta lojë për të gjetur golin në ndeshjen e parë me fanellën e Atleticos së Madridit në eksperiencën e dytë te Los Colchoneros. Skuadra e Simeones mposhti 0-4 Lleidan në transfertë në Kupën e Mbretit, me kualifikimin që tashmë është një çështje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.967Z

Gjesti i pahijshëm i CR7, e godet Diego Godinin

Lojtari më i mirë i botës, Cristiano Ronaldo, ka bërë një gjest aspak të hijshëm në ndeshjen që Real Madridi e humbi ndaj Atleticos në finalen e Superkupës së Spanjës. Portugezi në minutat e fundit, i shpërndau një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama