Rezultate te kerkimit per termin: +Diela

Meta: total 1000 / total_found 1821 / time 0.001 / keyword[0] diela / docs[0] 1821 / hits[0] 2305 /
No Pic available
  • 2019-03-10

E diela nis me aksident, autobusi i Sharrës përplas makinën me 3 vajza (FOTO)

#td_uid_2_5c84f263bce80 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/screenshot-7_1552202812-90329941552203860-80x60.png) 0 0 no-repeat;

Maduro kërcënon Trump: Do dalësh nga Shtëpia e Bardhë i mbuluar me gjak!
  • 2019-02-04

Maduro kërcënon Trump: Do dalësh nga Shtëpia e Bardhë i mbuluar me gjak!

Përplasja mes Nicolas Maduros dhe presidentit Donald Trump po bëhet çdo ditë edhe më e fortë. Maduro kërcënoi Trump se do të dilte nga Shtëpia e Bardhë i mbuluar në gjak, nëse do të ndërhynte në krizën e vendit të tij. Ndalu Donald Trump! Po bëni gabime që do tiu mbulojnë duart

Rikard Ljarja: Kur Fatos Arapi na jepte ekonomi politike
  • 2019-02-01

Rikard Ljarja: Kur Fatos Arapi na jepte ekonomi politike

Në vitin 1961 ne ishim djem të rinj dhe ishim në vitin e parë të shkollës për aktor A.Moisiu. Ishim nja njëzet vetë apo më shumë, po me kalimin e kohës firuam. Në fund fare mbetëm rreth tetëmbëdhjetë. Shkolla kishte program të ngjeshur. Përveç lëndëve profesionale, bënim edhe

Spektakël, gola dhe përmbysje! Kjo është Seria A! (Video)
  • 2019-01-27

Spektakël, gola dhe përmbysje! Kjo është Seria A! (Video)

Gjithsej 22 gola në 4 ndeshje, e diela e Serie A dhuron spektakël dhe emocione pafund. Pas breshërisë së golave që prodhoi sfida mes Chievos dhe Fiorentinës, spektakli vazhdoi edhe në sfidat e orës 15:00 me dy përmbysje të çmendura. Atalanta arriti ti merrte një pikë Romës duke rikupe

E diela sportive, Rama ironizon Bashën me një video-montazh
  • 2018-12-16

E diela sportive, Rama ironizon Bashën me një video-montazh

Kryeministri Edi Rama ka postuar një videomontazh në Instagram ku ka ironizuar Lulzim Bashën. Edi Rama bashkangjitur kësaj videoje, ku persoanzhe të montuara janë kreu i opozitës, Sali Berisha, Jozefina Topalli, Astrit Patozi, Ervin Salianji, etjr, ai ka shkruar: E diela sportive.

Veliaj: Kërkesat e studentëve të drejta, por duhet dialog
  • 2018-12-16

Veliaj: Kërkesat e studentëve të drejta, por duhet dialog

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i ftuar sot në emisionin E Diela Shqiptare foli edhe për protestën e studentëve, ndërsa e konsideroi jetike për realizimin e kërkesave të tyre dialogun. Sipas tij protesta e studentëve solli në vëmendje të të gjithë shoqërisë një prob

No Pic available
  • 2018-12-10

Skandali në Komisariatin e Kavajës, 2.5 mln lekë për gjurmët e gishtave (Foto)

Fiks fare nisi mbrëmjen e së hënës denoncimin e një skandali që ndodh në Policinë e Shtetit. Sekserë, që tregojnë se kanë lidhje me punonjës të Komisariatit të Policisë së Kavajës, marrin përsipër që të shesin provat e vendngjarjes. Bëhet fjalë për një grabitje të ndodhur