Rezultate te kerkimit per termin: +Dieta +Atkins

Meta: total 8 / total_found 8 / time 0.000 / keyword[0] dieta / docs[0] 1573 / hits[0] 2395 / keyword[1] atkins / docs[1] 26 / hits[1] 31 /
Si përgatiten yjet për plazh?
  • 2014-06-16

Si përgatiten yjet për plazh?

​Pas secilit trup vital, fshihet shumë mund dhe ndonjë truk. Nga Plani-M i Katy Perry-it e deri te ushtrimi i jogës i Britney Spears, lexo se si disa nga yjet përgatiten për ditët e ngrohta të verës. Për Gwyneth Paltrow ka vetëm trening, tren

Kim Kardashian linja perfekte, më seksi se kurrë
  • 2013-10-17

Kim Kardashian linja perfekte, më seksi se kurrë

Kim Kardashian kohët e fundit zbuloi se pas lindjes së vajzës ka përdorur dietën Atkins për të humbur në peshë. Ditën e djeshme show-girl-ja amerikanë ka postar një foto të rezultatit të dietës, të cilën kishte d&e

No Pic available
  • 2013-10-17

Kim Kardashian linja perfekte, më seksi se kurrë

Kim Kardashian kohët e fundit zbuloi se pas lindjes së vajzës ka përdorur dietën Atkins për të humbur në peshë. Ditën e djeshme show-girl-ja amerikanë ka postar një foto të rezultatit të dietës, të cilën kishte dëshirë ta ndante me të gjithë adhuruesit e saj. 32-vjeçarja duke

Suksesi i dietes Djuken
  • 2011-01-08

Suksesi i dietes Djuken

Shume njerez do te fillojne te mbajne diete ne fillim te ketij viti te ri. Ndoshta shume prej jush do tju shtyje nje diete qe pretendon se nuk te ben te ndjehesh i uritur. Dieta Dukan po quhet tani aq e famshme sa dieta Atkins pasi i lejon njerezit te hane sa te duan ushqime me permbajtje proteine n

No Pic available
  • 2010-07-12

Stina e nxehtë dhe ushqimet

Nëse vendosni të mbani dietë bëni mirë të ndiqni lloje të tilla dietash si ajo e kosit, e supës apo e ushqimeve të gjalla. Janë më të mira në krahasim me llojet e tjera drastike të reduktimit të ushqimeve Si të hamë në mënyrë të shëndetshme dhe të mbajmë trupin në formë "J

No Pic available
  • 2010-06-12

Moda e fundit, kush janë 10 dietat më të famshme të momentit

Pjesa më e madhe e njerëzve që janë mbipeshë bëjnë dieta pikërisht në këtë periudhë. Dhe shpesh zgjedhja bëhet në mënyrë të rastësishme, duke ndjekur modën e fundit. “Por si i bëhet për të zgjedhur dietën e duhur? E rëndësishme është të zgjedhësh një dietë të vetë

No Pic available
  • 2009-02-23

Dietat, në 90 për qind të rasteve dështojnë

Të ngrejë dorën kush ka qenë ai person që të paktën një herë në jetë nuk ka mbajtur dietë. Në një darkë miqsh apo në ndonjë mbledhje pune, kjo pyetje do të shkaktojë debate aq të shumta, sa të gjithë do të fillojnë të shkëmbejnë "recetat" e tyre magjike, që i kanë bërë