Rezultate te kerkimit per termin: +Digjet

Total: 3822
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.975Z

Digjet shtëpia, vdes i moshuari

Lushnjë Një i moshuar ka gjetur vdekjen dje në mbrëmje, pasi shtëpia ku jetonte është përfshirë në flakë. Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Çermë sektor. Të njëjtat burime sqarojnë se i moshuari, emri i të cilit nuk bëhet me dije jetonte i vetëm.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.531Z

Rama: Shqipëria digjet, Berisha krihet

Share Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, ka reaguar pasi kryeministri Sali Berisha foli paradite më shumë se gjysëm ore për vizitën në Azerbajxhan dhe pasdite mblodhi komitetin e festimeve të 100 vjetorit të pavarësisë. E paturpshme: Shqipëria digjet nën d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.180Z

Tiranë, digjet një Jaguar në Qytetin Studenti

Foto ilustruese Një automjet tip Jaguar është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në Qytetin Studenti, ku automjeti me targë AA 408 LB në pronësi të shtetasit Julian Vrapi është djegur plotësisht. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur het

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.925Z

Shkodër, digjet shtëpia, shpëton e moshuara

 Një shtëpi është djegur tërësisht në lagjen Salo Halili, në Shkodër. Banesa e 90-vjeçares Qamile Rexha është shkrumbuar nga flakët, pavarësisht ndërhyrjes së zjarrfikëses. Kanë qenë pikërisht banorët e lagjes, të cilët kanë mundur të nxjerrin jashtë të moshuarën dhe kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.502Z

Tropojë, digjet makina e gjykatësit

Gazeta ShqipI vihet flaka automjetit personal të njërit prej gjyqtarëve të Tropojës, mbeten ende mister motivet e ngjarjes. Burime nga Drejtoria e Policisë së Qarkut Kukës bën të ditur se rreth orës 03:00 të së shtunës, është djegur makina personale e gjyqtarit Artan Haradinaj, e cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.619Z

Jahti me turistë digjet pranë Himarës

Një jaht me turistë të huaj është përfshirë nga flakët pak milje nga bregdeti shqiptarë, në afërsi të Himarës. Ngjarja është sinjalizuar nga qytetarët përmes rubrikës Ti Raporton në Top Channel. Sipas qytetarit që ka nisur këtë informacion në këtë rubrikë, dy mjete lundr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.374Z

Fier, digjet automjeti pranë një karburanti, nuk dihen shkaqet

Foto ilustruese Një automjet është përfshirë nga flakët dhe është djegur plotësisht ditën sotme në Fier. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të një pike karburanti, ku automjeti tip Ford me targa AA251Mi në pronësi të shtetasit Arben Mone është djegur plotësisht me gjithë ndërhyrjen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama