Rezultate te kerkimit per termin: +Dik +Martit

Total: 428
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.448Z

Raporti i Dik Martit bashkon politikën shqiptare

Eljona Ballhysa Pas një viti e gjysmë krizë politike, dy partitë e mëdha në vend për herë të parë kanë dalë me një qëndrim të përbashkët kundër raportit të anëtarit të Asamblesë Parlamentare të KiE-së, Dik Marti. Gjatë ditës së djeshme, delegacioni parlamentar i Shqipër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.878Z

Gjykata pushon padinë ndaj Dik Martit

TIRANE Gjykata e Tiranës pushon padinë e një banori të Fushë-Krujës ndaj Dik Martit, deputetit zviceran, raportuesit të Këshillit të Europës. Bëhet fjalë për padinë e Imer Bramës, ku Marti paditej për shpifje në lidhje me raportin e tij për ekzistencën e shtëpive të verdha në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.313Z

Qendrimi ndaj Dik Martit mblidhet sot delegacioni i KiE

Tirane 11 janar NOA - Rakordimi i qendrimit zyrtar qe do te mbaje Shqiperia ne Asamblene Parlamentare te Keshillit te Evropes lidhur me raportin e Dik Martit eshte qellimi i mbledhjes se pritshme te delegacionit shqiptar te Keshillit te Evropes sot ne mjediset e Kryesise se Kuvendit. Sic behe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.064Z

PDU Peticion mbarekombetar kunder raportit te Dik Martit

Tirane 7 janar NOA - Partia Drejtesi dhe Unitet do te organizoje nje fushate per nenshkrimin nga te gjithe shqiptaret te nje peticioni kunder raportit te Dik Martit. Nisma eshte bere publike sot nga Kryetari i Partise per Drejtesi dhe Unitet Shpetim Idrizi. Pjese e ketij projekti do te jene d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.364Z

Raporti i Dik Martit bashkon PD me PS

Politika shqiptare do te dale me nje qendrim te njejte duke kundershtuar akuzat se UK ka bere trafik organesh nga Shqiperia TIRAN - Kreret e politikes shqiptare ne qeveri dhe opozite e cilesuan te pabazuar ne asnje prove dhe argument raportin e Dik Martit ku pretendohet se UK ka perdorur Shqiperin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.300Z

Nisin hetimet për akuzat e Dik Martit

Kanë nisur edhe në praktikë hetimet për akuzat e Dik Martit. Task Forca për Hetime Speciale që udhëhiqet nga prokurori amerikan Klint Uilliamson ka kompletuar stafin të premten. Prokurori dhe ekipi i tij janë kthyer nga vizitat që kanë pasur në Kosovë, Serbi e Shqipëri. Nëpërmjet het

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.495Z

Raporti i Dik Martit Presidenti Topi pret sot Krasniqin

TIRANE- Presidenti i Republikës Bamir Topi pritet të takojë sot presidentin në detyrë të Kosovës, zotin Jakup Krasniqi në kuadër të një vizite tre ditore që po zhvillon në Tiranë. Temë kryesore e bisedimeve pritet të jet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama