Rezultate te kerkimit per termin: +Dikur

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.928Z

FOTOT rrënqethëse të resortit, dikur madhështor!

Dhomat e tij gumëzhinin nga muzika dhe kërcimet dhe pishinat ishin të mbushur me fëmijë. Por sot ky resort është totalisht i braktisur. Koha ka bërë punën e vet duke e rrënuar totalisht, aq sa ndjen drithërima kur futesh brenda. Bëhet fjalë për resortin në Atherfield Bay në Ishu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.707Z

FOTO/ Edhe Fevzo falej dikur ne Mekë

Qindra mijëra pelegrinë i janë drejtuar Mekës për të bërë ritualine përvitshëm të haxhit. Por vite më parë edhe gazetari Blendi Fevziu ishte një prej pelegrinëve. Ai ka shpërndarë në FB një foto të disa viteve më parë teksa kryente pelegrinazh.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.678Z

Dikur dhe sot

  Buqe Çitaku, dikur modelja më e angazhaur në Kosovë, sot më nuk po duket gjëkundi. Bukuroshja është martuar me Arben Bajrami dhe bashkë jetojnë jashtë Kosoves. Thuhet që kanë jetë të lumtur dhe se po e shijojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.997Z

"Sot quhen emigrantë, ndërsa dikur kurbetqarë

Sot, çdo cep i Shqiperise mund te tregoje numrin e madh te tyre, kurse dikur... eh, dikur vetem disa zona shquheshin per kete. Dikur, vendeve ku ata ndaheshin me te afermit e tyre u viheshin emra permallues (Lendina e loteve), kurse sot, çdo cep i Shqiperise mund te etiketohet me kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.519Z

Krijesat legjendare dikur kanë rendur anembanë Tokës

Njëbrirëshi Sipas gojëdhënave, njëbrirëshi është një kalë, i bardhë i cili mban fuqi mbinatyrore, e që ka një bri të vetëm të gjatë në formë spiraleje. Realisht, njëbrirëshi ka ekzistuar, por jo ashtu siç e përfytyrojmë ne Njëbrirëshi është një kafshë me trupin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.164Z

Halilovic dikur tifoz i Realit!

Alen Halilovic do të jetë lojtar i ri i Barcelonës. Por supertalenti kroat dikur ishte tifoz i Real Madridit. Mediat kroate i kanë publikuar një foto fenomenit kroat i cili kishte publikuar një tautazh në dorë me shkrimin "Hala Madrid". Një gje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.731Z

FOTOT/ Shqipëria dikur, një koleksion i rrallë fotosh

Ky është një koleksion i rrallë fotosh nga Shqipëria  e vjetër. Fotot gjenden në Getty Images. Fotot  se janë bërë pas Luftës së Dytë Botërore.  

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama