Rezultate te kerkimit per termin: +Dilni

Meta: total 1000 / total_found 2539 / time 0.001 / keyword[0] dilni / docs[0] 2539 / hits[0] 3059 /
No Pic available
  • 2019-03-25

Basha shkund ish-deputetët: Mos rrini në kafene, dilni në ballë të protestës!

Pak minuta më parë në selinë blu është mbyllur mbledhja e Kryesisë dhe Grupit Parlamentar të PD-së, me porosi dhe thirrje të forta të kryetarit Lulzim Basha në drejtim të të vetëve. Duke qenë se aksioni opozitar është i ndërtuar mbi protesta të vazhdueshme për rrëzimin e kryemi

No Pic available
  • 2019-03-24

Qindra qytetarë në Festën e Krrabës, aktivitete dhe panair agro-ushqimor

Një fundjavë ndryshe, afër natyrës dhe ushqimit bio të zonës, por jo larg kryeqytetit! Krraba mikpriti sot dhjetëra qytetarë të ardhur nga Tirana dhe zonat përreth për të festuar ardhjen e pranverës, përmes një sërë aktivitetesh që promovojnë natyrën, vlerat agroturistike të zon

Nuk luan kundra Turqisë, Çikalleshi shpjegon arsyet
  • 2019-03-17

Nuk luan kundra Turqisë, Çikalleshi shpjegon arsyet

Sokol Çikalleshi uron që përfaqësuesja shqiptare të arrijë të sigurojë një rezultat pozitiv ndaj Turqisë, për të nisur me këmbën e mbarë rrugëtimin e saj në Euro 2020. Në një prononcim për SuperSport, sulmuesi i cili njeh mirë Turqinë pasi aktivizohet në kampionatin turk prej

Lippi parashikon pëmbysjen e Juventusit ndaj Atleticos!
  • 2019-03-11

Lippi parashikon pëmbysjen e Juventusit ndaj Atleticos!

Marcello Lippi, trajneri që fitoi të fundit Kupë Europiane me Juventusin, në vitin 1996, tha të hënën se ata që besojnë se skuadra torineze është jashtë Champions-it, pas disfatës 2-0 në Wanda Metropolitano, nuk e njeh frymën e bardhezinjve. Lippi mendonin se trajneri Massimiliano All

No Pic available
  • 2019-03-03

Familja Mici me shtëpi të re pas përmbytjeve, Veliaj i jep çelësat (FOTO)

Rreshjet e dendura të shiut shkatërruan shtëpinë e vjetër të familjes Mici në Mazrek të Njësisë Administrative të Kasharit, duke e lënë në qiell të hapur familjen me 7 anëtarë. Pas sistemimit të tyre në Qendrën e Emergjencave në Tufinë, Bashkia e Tiranës dhe Fondacioni Mirësi

«Sëmundja e vdekjes» një dashuri e pamundur e Marguerite Duras
  • 2019-02-23

«Sëmundja e vdekjes» një dashuri e pamundur e Marguerite Duras

master Trouville, Normandi, 1982. Duras jeton dashurinë e saj të fundit, atë me djaloshin e ri homoseksual Yan Andrea Steiner, atje buzë detit, në një nga apartamentet e ndërtesës «Les Roches Noires», ku dikur vinte të pushonte Prust. Një dashuri e përzier me alkool, seks, xhelozi, për

Rama: As dorëheqje dhe as zgjedhje! Opozita është në krizë
  • 2019-02-18

Rama: As dorëheqje dhe as zgjedhje! Opozita është në krizë

Edi Rama, kryeministër i Shqipërisë dhe lider i Partisë Socialiste, nuk i mohon problemet e vendit. Korrupsioni për shembull ekziston. Sikundër janë edhe pakënaqësia e një pjese të tek të rinjtë. Dhe trafiku i drogës. Por qeveria ime po bën atë që asnjë qeveri tjetër ka pasur më