Rezultate te kerkimit per termin: +Dim

Total: 6368
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.755Z

Hapet mini-afati kalimtar dimëror

Është hapur mini-afati kalimtar dimëror nga Federata e Basketbollit të Kosovës. Njoftohen të gjitha klubet e regjistruara në FBK se konform Vendimit të Bordit, miniafati kalimtar dimëror do të fillojë të hënën më 27 janar dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.017Z

Zone Club hap sezonin dimëror

Imazh i njëjtë, vend i ri. Sezona dimërore për jetën e natës, po hapet përsëri vetëm me Zone Club.AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Nga hapërsira e madhe, këtë dimër, Zone është zhvendosur në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.055Z

Stramacioni: E dimë ne se si fiton Juventusi

Andrea Stramacioni ka ironizuar liderët e Serie A, skuadrën e Juventusit pas fitores me Catanian. Pas fitores me Catanian, Stramacioni tha në një deklaratë për një televizion italian se Catania është skuadër që vështirë mposhtet n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.189Z

Olimpiada Dimërore hapet sot në Sochi

Olimpiada Dimërore hapet sot zyrtarisht në Sochi të Rusisë. Me rastin e fillimit të kësaj olimpiade janë planifikuar disa aktivitete. Në ceremoni e hapjes do të marr pjesë presidenti rus, Vladimir Putin dhe personalitete të tjera. Ngjarjet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.914Z

Tendencat e manikyrit për sezonin dimëror

TIRANE - Si çdo aksesor tjetër edhe ngjyra e manikyrit ndryshon, përshtatet me tendencat e fundit. Manikyri është kthyer në një element bukurie thelbësor. Markat konkurrojnë imagjinatën duke krijuar koleksionet më tërheqëse. Ja disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.344Z

Hangover Club fillon sezonin dimëror plot befasi (Foto/Video)

Sezona verore la shumë për të thënë në Gjakovë. Me rastin e hapjes së HANGOVER CLUB në qytet, jeta e natës filloi të jetë më dinamike,më atraktive dhe të preferohet jashtmase jo vetëm nga qytetarët vendas por edhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.745Z

Ivanovic: E dimë që na pret një atmosferë ferri

Kapiteni i Serbisë, Branislav Ivanovic, në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë, ka deklaruar se përfaqësuesja e tij, është në dijeni për atë që e pret në Elbasan. Lojtari i Chelsea thekson se atmosfera e kës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama