Rezultate te kerkimit per termin: +Dinamo

Meta: total 1000 / total_found 8957 / time 0.004 / keyword[0] dinamo / docs[0] 8957 / hits[0] 21601 /
Spitale, koncesione, ndërtime, energji, telefoni, bankë, treg ushqimora nuk mjaftojnë këto që të quhesh oligark?!
  • 2019-04-08

Spitale, koncesione, ndërtime, energji, telefoni, bankë, treg ushqimora nuk mjaftojnë këto që të quhesh oligark?!

Në pjesën e parë të shkrimit të Gazetës Shqip, ne u përpoqëm të sqaronim opinionin publik se në vendin tonë prej disa vitesh është një oligark i sektorit të shëndetësisë. Ai quhet Klodian Allajbeu, 41 vjeç dhe sot qarkullon dhjetra milionë euro në vit nga xhirot e 5 spitaleve,

Tre atentate dhe pronar hashashi, kush është i forti i kapur me targa ruse
  • 2019-04-08

Tre atentate dhe pronar hashashi, kush është i forti i kapur me targa ruse

Një nga të arrestuarit e grupit të strukturuar kriminal, që dyshohet se trafikonte drogë drejt Gjermanisë, nuk është një emër i panjohur për policinë. Elvis Gaçaj, përveç se është një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, ka qenë objektiv i një atentati në lulishten 1 M

E ndoqi tersi pasi refuzoi Shqipërinë, Kabashi firmos me Dinamon e Bukureshtit
  • 2019-04-04

E ndoqi tersi pasi refuzoi Shqipërinë, Kabashi firmos me Dinamon e Bukureshtit

Elvis Kabashi kërkon të rilindë te Dinamo e Bukureshtit. Pasi dështoi në të gjitha tentativat e tij për të bërë hapin e madhe në karrierë në futbollin italian, 25-vjeçari shqiptar ka firmosur me ekipin e famshëm rumun, ku konsideron legjendë Sulejman Demollari. Kabashi është një

Mema me tone të ashpra: Kush sulmon Tiranën do e pësojë keq!
  • 2019-04-02

Mema me tone të ashpra: Kush sulmon Tiranën do e pësojë keq!

Trajneri i Tiranës do të jetë në stol në sfidën e kthimit ndaj Laçit në Kupën e Shqipërisë pasi ka shlyer gjysmën e dënimit dhe pjesën tjetër klubi bardheblu e ka paguar me gjobë. Laçi-Tirana është një sfidë që rikthehet vetëm 4 ditë pas ngjarjeve të shëmtuara që ndodhën

Vrasja te stadiumi Dinamo, viktima menaxheri i njohur i VIP-ave? (EMRI)
  • 2019-03-19

Vrasja te stadiumi Dinamo, viktima menaxheri i njohur i VIP-ave? (EMRI)

Një vrasje ka ndodhur në mbrëmjen e sotme rreth orës 10:00 në Tiranë, shumë pranë stadiumit Dinamo. Mësohet se viktima është një personazh i njohur i jetës së natës dhe shoëbizit në kryeqytet. Është konfirmuar se viktima, të cilës i është bërë pritë në këtë zonë është

Tronditet Tirana, një i vrarë me armë zjarri pranë stadiumit Dinamo (FOTO)
  • 2019-03-19

Tronditet Tirana, një i vrarë me armë zjarri pranë stadiumit Dinamo (FOTO)

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e Tiranës së Re. Mësohet se pranë stadiumit Dinamo është qëlluar me armë dhe një person raportohet të ketë ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital. Ndërkohë, ambulanca dhe forca të shumta policie  kanë

Kush ishte i riu që ju bë pritë dje te stadiumi Dinamo? (EMRI & FOTO)
  • 2019-03-15

Kush ishte i riu që ju bë pritë dje te stadiumi Dinamo? (EMRI & FOTO)

Një 26-vjeçar u qëllua me armë rreth orës 21:50 të mbrëmjes së djeshme në rrugën Gjik Kuqali, zona e ish-stadiumit Dinamo. Djali i plagosur mori një plumb në këmbë dhe për fat të mirë ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ai është identifikuar si Enea Keqa. Por çfarë fshihet pas