Rezultate te kerkimit per termin: +Disa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.273Z

UKT:Kufizime disa ditore në disa zona

Ujësjellësi i Tiranës lajmëron, se do të ketë kufizime në furnizimin me ujë të pijshëm të disa zonave të kryeqytetit, duke nisur nga dita e sotme. Kufizimet, sipas Ujësjellësit, shkaktohen nga punimet që do të kryejë Operatori i Sistemit të Transmetimit të energjisë, në fidrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.109Z

Disa media i japin edhe disa muaj jetë atij (FOTO)

Bota e ka dashur shumë kur ishte fëmijë. Maculay Culkin u bë i njohur kudo për rolin e tij në serinë I vetëm në shtëpi. Por karriera e tij nuk shkëlqeu siç shumëkush mendonte. Kohët e fundit mediat raportojnë se ai është i varur ndaj heroinës. Madje një tabloid amer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.931Z

Botërori dhe gratë shqiptare, disa e ndjekin, disa e injorojnë

Duke parë çdo ditë, lokale e hapësira të tjera të mbushura plot me njerëz, tifozë dhe kureshtarë për të ndjekur kampionatin botëror të futbollit, por dhe duke dëgjuar çdo ditë të përflitet për ekipet futbollistike, ndeshjet dhe rezultatet mund të themi se shqiptarët janë sportd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.069Z

Shirat permbytin disa rruge

Durres - Shirat e djeshem kane renduar qarkullimin e mjeteve dhe kalimtareve ne disa lagje te qytetit te Durresit. Banoret e lagjeve 17, 18, te Shkozetit, Spitalles dhe Plazhit jane zgjuar mengjesin e djeshem nen pushtetin e ujerave qe kishin bllokuar disa akse rrugore dhe sheshe. Burime nga pushtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.866Z

Dëbora, probleme në disa zona, disa akse ende të bllokuara

Reshjet e dendura të dëborës që kanë rënë përgjatë gjithë natës së mbrëmshme kanë krijuar sërish probleme në disa zona në veri dhe verilindje të vendit. Disa nga akset rrugore në qarkun e Korçë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.193Z

Disa e gjuajnë Vettingun nga çadra, disa me letra drejt Brukselit

Nga Ardit Rada Duket se bllokimi i komisioneve nga PD për zgjedhjen e organeve të Vettingut nuk është i vetmi ngërç që e pengon Reformën në Drejtësi. Dilema të tjera dhe kundërshti që vinë nga brenda qeverisë janë një shkelm që po tentojnë ta shtyjnë procesin, këtë radhë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.418Z

Çeki, arrestohen disa zyrtarë

Policia çeke ka arrestuar drejtorin e zyrës së kryeministrit të Çekisë Petr Necas dhe disa persona të tjerë gjatë bastisjeve të kryera të mërkurën vonë, njoftojnë mediat në Pragë. Një zëdhënës i policisë ka konfirmuar se njësia e krimit të organizuar ka qenë e përfshirë n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama