Rezultate te kerkimit per termin: +Disiplins +Sportive

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] disiplins / docs[0] 24 / hits[0] 32 / keyword[1] sportive / docs[1] 16213 / hits[1] 22765 /
No Pic available
  • 2010-08-26

FSHF, plumb për plumb dhunës

Disiplina: Besa, Sknderbeu, Vllaznia, Elbasani, viktimat e ndshkimeve t ashpra FSHF i prgjigjet “plumb pr plumb” fenomenit t javs s par t kampionatit t 72, dhuns s vrejtur n ndeshjen Besa-Sknderbeu, Vllaznia-Bylis dhe Elbasani-Tirana. Ndrkoh q nuk kan shptuar pa u lagur edhe ekipi i Tira

No Pic available
  • 2010-08-13

Goldie Hawn: Jam një ëndërrimtare dhe njeridashëse

sht 65 vjee, sigurisht q duket shum m e re dhe kjo, jo sepse tenton t mbahet si e till, por nga mnyra se si qesh dhe se si shprehet plot gjallri dhe jet, si t ishte 30 vjet m e re n mosh. Pr shum koh, ka qen “e dashura” e amerikanve me filmat q kadhe me ata pr t cilt ka qen producente. T