Rezultate te kerkimit per termin: +Disiplines

Total: 702
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.193Z

Magani kunder Disiplines

brbrTrajneri i Tiranes Gugash Magani nuk eshte dakord me vendimin e Komisionit te Disiplines per pezullimin lojtarit te Tiranes Ndikumana Ai tha se vendimi ishte i ekzagjeruar dhe se do te apelohet ne ditet ne vazhdim Komisioni i Disiplines ka denuar lojtarin e Tiranes Selemani Ndikumana dhe Franc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.050Z

Laska shembulli i Disiplines

Me dore te hekurt. Kjo duket se ka qene motoja e Komisionit te Disiplines i mbledhur ne oret e vona te se merkures per te analizuar problemet e javes se fundit futbollistike ku per te thene te vertete nuk mungonin rastet e dhunes apo parregullsite e tjera. Incidenti ne ndeshjen mes La

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.639Z

Komisioni i Disiplines pergjysmon Skenderbeun

Humbja ndaj Teutes i ka kushtuar me shume se tri pike ekipit te Skenderbeut. Keshtu Komisioni i Disiplines i mbledhur dje ne ambientet e Federates Shqiptare te Futbollit ka vendosur te denoje me dy takime pezullim mbrojtesin e korcareve Ditmar Bicin. Sipas Komisionit te Disiplines lojtari ne fja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.252Z

Komisioni i Disiplines rrezon kerkesen e Flamurtarit

style=positionrelativez-index2> Altin Vorpsi Komisioni i Disiplines ne Federaten Shqiptare te Futbollit refuzoi kerkesen e ekipit te Flamurtarit per fitore ne tavoline te ndeshjes me Lacin ku u shenua nje incident gjate takimit me pasoje plagosjen e portierit te ekipit vlon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.405Z

Rrezohet ankimimi i Shkumbinit, Apeli le ne fuqi vendimin e Disiplines

KOMISIONI I APELIT 1. Kerkesen e futbollistit te Luftetarit Rostand Simo qe eshte denuar nga komisioni I disiplines te dates 04.10.2006 Komisioni vendosi te lere ne fuqi vendimin e komisionit te Disiplines. 2. Kerkesen e zv.Trainierit te Pogradecit Adrian Abazi vendosi te ndryshoje vendimin e komisi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.500Z

Komisioni i Disiplines gjobit Apolonine

/* */ Dretuesit e Apolonise kane organizuar nje konference per shtyp, duke e cilësuar si te papranueshme masen e denimit nga Komisioni i Disiplines kundrejt klubit fierak, per ndeshjen Apolonia-Laci. Disiplina ndaj ketij ekipi vendosi denimin me 700 lmije eke gjobe.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.348Z

Komisioni i disiplines sportive nuk fal Pogradecin

Komisioni i disiplines nuk fal Pogradecin qe ashtu si Laci duhet te vuaje nje vendim drastik pas dhunes ne dem te arbitrit Enea Jorgji ne ndeshjen e javes se fundit kunder Teutes Ekipi i Pogradecit peson fatin e Lacit. Komisioni i disiplines ne FSHF i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama