Rezultate te kerkimit per termin: +Diskutohet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.749Z

Luftetari diskutohet per trukime ndeshjesh

Luftetari diskutohet per trukime ndeshjesh E diel 21 Prill 2013 1250 p styletext-align justify Luftetari diskutohet per trukime ndeshjeshRezultatet e dobeta te Luftetarit dhe per me teper akuzat publike per trukim te ndeshjeve kane shtyre keshillin bashkiak te Gjirokastres te marre ne analize

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.443Z

Komisioni, diskutohet Kodi Ajror

Projektligji per Kodin Ajror po diskutohet ne Komisionin Parlamentar te Veprimtarive Prodhuese. Deputetet jane njohur edhe me mendimin e operatoreve private ajrore lidhur me kete draft. Kompanite kerkuan qe ne projektligj te bashkengjiten te gjitha rregulloret e BE, me qellim qe ato te zbatohen nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.347Z

Reforma zgjedhore, nesër diskutohet për KQZ- në

Tiranë- Komisioni i Reformës Zgjedhore ka përfunduar punimet për ditën e sotme dhe janë arritur disa marrëveshje të rëndësishme.Pas përfundimit të mbledhjes socialist i Komisionit, Bledar Çuçi në një deklaratë për mediat u shpreh se janë miratuar disa nga propozimet e OSBE- së, s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.237Z

Sot në Bruksel diskutohet për Marrëveshjen e sigurimeve

Delegacioni kosovar dhe ai serb do të takohen të mërkurën në Bruksel me ç'rast pritet të diskutohet sa i përket zbatimit të Marrëveshjes për njohjen reciproke të sigurimeve të automjeteve. Në këtë takim të ndërmjetësuar nga BE dhe Këshilli i Byrove Evropiane do të diskutohet p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.642Z

Diskutohet Statusi i Dëshmorit

02/03/2005  Nesër në Kuvendin e Shqipërisë do të diskutohet projektligji i paraqitur nga deputeti Alfred Cako, mbi statutin e Dëshmorëve të Atdheut. Sipas deputetit Alfred Cako, nuk është e drejtë që një pjese të popullsisë, që ka luftuar kundër pushtuesve, t'u hiqet e dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.494Z

Rama viziton Azerbajxhanin, diskutohet për gazsjellësin TAP

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur për një vizitë zyrtare në Azerbajxhan, i shoqëruar nga ministri i Jashtëm, Ditmir Buxhati dhe ministri i Industrisë dhe Energjetikës, Damian Gjiknuri. Lajmin e ka bërë të ditur kryediplomati Bushati. Pritet që në qendër të diskutimeve të jetë g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.720Z

Mandati i Frrokut te marten diskutohet ne Keshill

0 brbr SSSAbrASS brbrVlefshmeria e mandatit te deputetit Mark Frroku do te diskutohet nga Keshilli per Rregulloren Mandatin dhe Imunitetit te marten ne oren 18 Mbledhja eshte konfirmuar zyrtarisht nga Kuvendibrbr brbrAjo vjen pas nje letre te Partise Demokratike qe kerkonte sqarimin e ceshtjes p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama