Rezultate te kerkimit per termin: +Diskutojm

Meta: total 1000 / total_found 3773 / time 0.002 / keyword[0] diskutojm / docs[0] 3773 / hits[0] 4300 /
Rikthimi i Hygertës, jeta profesionale dhe ajo private
  • 2017-06-24

Rikthimi i Hygertës, jeta profesionale dhe ajo private

  Në kohën kur ke marrë pjesë në Miss Albania, duhej mjaft kurajo për tu bërë pjesë e spektaklit dhe rezultati i ekspozimit në televizion ishte një famë e menjëhershme. Tani shoh një transformim për të bërë të kundërtën e asaj që ke bërë kur more pjesë Miss Albania, nj

No Pic available
  • 2017-06-20

Rama tregon mesazhin që i dërgoi Sali Berishës

Kur kanë mbetur edhe 4 ditë fushatë per zgjedhjet e 25 qershorit, Kryeministri dhe Kryetari i PS Edi Rama vjen sot në Tonight Ilva Tare ne Ora News. Pjese nga intervista Tare: Keni komunikuar me Berishën? Rama: I kam çuar një mesazh për sheshin Skënderbej. Unë nuk jam nga ata që i bëj pu

No Pic available
  • 2017-06-19

Gjermania: Lamtumirë bazës ajrore të Turqisë!

Ministri i Mbrojtjes i Gjermanisë ka deklaruar se avionët e saj luftarakë do të lënë bazën ajrore turke Incirilik duke nisur nga muaji korrik i këtij viti, për tu transportuar në një bazë ajrore tjetër në Jordani. Transferimi i avionëve do të pengojë të paktën për dy ose tre muaj

No Pic available
  • 2017-06-18

Një ditë punë e OSBE, Tejler: Ndjekim çdo zhvillim të fushatës zgjedhore

Zgjedhjet e përgjithshme në Shqipëri janë vetëm 1 javë larg dhe pritshmëria për to është e lartë, si nga aktorët vendas por edhe nga të huajt, sidomos nga OSBE-ODIHR, i cili ndodhet tashmë prej më shumë se 1 muaj në misionin e tij të 13 për të vëzhguar zgjedhjet në Shqipëri. S

No Pic available
  • 2017-06-14

Haradinaj: Ska improvizime, Qeverinë e formojmë ne

Kandidati për kryeministër të Kosovës nga koalicioni i Partisë Demokratike të Kosovës, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe partisë Nisma, Ramush Haradinaj, thotë se nuk do të lejohen improvizime dhe se Qeverinë do ta formojë koalicioni që i ka fituar zgjedhjet. Ai beson se Qeveri

No Pic available
  • 2017-06-11

Ora News, një ditë në takimet elektorale të Partisë Demokratike

Partia Demokratike po përjeton orë dhe ditë intensive të betejës së saj më të rëndësishme pas 4 vitesh opozitë, përpjekja për të fituar besimin e qytetarëve dhe për tu ri ngtitur në pushtet. Ora News ndoqi nga afër një ditë fushate derë me derë të kandidatëve demokrat, por dh

No Pic available
  • 2017-06-09

Kur vendosa Klajda Gjoshën të dytën, shumë figura nuk pranonin të rrinin në listë

Kreu i Kuvendit Ilir Meta ka marrë pjesë sot në konferencën e vendeve të Ballkanit Perëndimor ku ka folur për të rinjtë dhe vëmendjen që politika duhet tu kushtojë të rinjve. Ai ka folur për karrierën e tij të nisur që student, si kryetar i FRESSH dhe në fund kryeministër shumë i