Rezultate te kerkimit per termin: +Dita +Boterore

Meta: total 531 / total_found 531 / time 0.001 / keyword[0] dita / docs[0] 38578 / hits[0] 49706 / keyword[1] boterore / docs[1] 9208 / hits[1] 13532 /
2 prill dita boterore e Autizmit
  • 2016-04-02

2 prill dita boterore e Autizmit

Transmetuar me 02042016 - 0920 Sot eshte Dita Boterore per Ndergjegjesimin per Autizimin shenjat e se ciles shfaqen tek femijet pas moshes 1-2 vjec Specialistet e shendetesise apelojne per sensibilizimin e opinionit publik per perkra

Jamarbër Malltezi sulmon Xhon Uidhers: Gënjeshtrën e kishte praktikë pune, më godasin se po luftoj mafien e betonit
  • 2016-02-24

Jamarbër Malltezi sulmon Xhon Uidhers: Gënjeshtrën e kishte praktikë pune, më godasin se po luftoj mafien e betonit

Jamarbër Malltezi ka reaguar pas publikimit të një kabllogrami të Ambasadës amerikanë në Tiranë, ku flitet për aferën e tij në Jalë. Malltezi sulmon ish-ambasadorin amerikan Xhon Uidhers, duke e quajtur atë gënjeshtar. Ai thotë se mediat që e kanë botuar këtë shkrim, janë të

Nga Sali Berisha- Rama, bunkeri dhe 20 shkurti! Të vërteta të pathëna!
  • 2016-02-23

Nga Sali Berisha- Rama, bunkeri dhe 20 shkurti! Të vërteta të pathëna!

20 shkurti eshte dita e lirise se vertete dhe dinjitetit te shqiptareve si dhe dita e kujteses kombetare. Kete vit ishte 25 vjetori i rrezimit te shtatores se diktatorit Enver Hoxha nga uragani i qytetareve te Tiranes, te mbledhur ne qindra mijera ne mbeshtetje te studenteve te ngujuar ne greve uri

No Pic available
  • 2016-02-23

Rama, bunkeri dhe 20 shkurti!

Të vërteta të pathëna! Te dashur miq, 20 shkurti eshte dita e lirise se vertete dhe dinjitetit te shqiptareve, si dhe dita e kujteses kombetare. Kete vit ishte 25 vjetori i rrezimit te shtatores se diktatorit Enver Hoxha nga uragani i qytetareve te Tiranes, te mbledhur ne qindra mijera ne m

Rënia e bustit, Berisha sulmon Ramën: Ky bastard i bllokut hoxhist
  • 2016-02-20

Rënia e bustit, Berisha sulmon Ramën: Ky bastard i bllokut hoxhist

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka kujtuar sot 20 Shkurtin, ditën e rënies së bustit të diktatorit Enver Hoxha. Berisha e konsideron këtë ditë, si ditën e lirisë dhe dinjitetin të shqiptarëve, teksa përmes një statusi në Facebook sulmon Kryeministrin Rama, të cilin e konsideron "bastar

Reformat dhe Byroja e Hetimit debate te ashpra ne Parlament
  • 2016-01-28

Reformat dhe Byroja e Hetimit debate te ashpra ne Parlament

Transmetuar me 28012016 - 1219 Tirane 28 janar 2016 NOAal- Reforma ne drejtesi por edhe zhvillime te tjera kane vene balle per balle sot ne seancen plenare te parlamentit ish kryeministrin demokrat Sali Berisha dhe pasardhesin e tij socialist Edi Ramabr br

Ulen me 5 leke cmimet e naftes me pakice rekord qe nga 2003
  • 2016-01-08

Ulen me 5 leke cmimet e naftes me pakice rekord qe nga 2003

Pas nje periudhe relativisht te gjate mosndryshimi nga dita e enjte ne tregun e pakices se Tiranes karburantet po shiten me 5 leke per liter me pak Mesatarisht nje liter eurodiesel po tregtohet me 160-164 leke nderkohe qe 24 ore ne pare shitej me 164-169 lekebr br Kjo situate e cila pritej te ndod