Rezultate te kerkimit per termin: +Ditet

Meta: total 1000 / total_found 9270 / time 0.004 / keyword[0] ditet / docs[0] 9270 / hits[0] 10721 /
Arrestimi i Begos, Paloka: Balla pranoi miqësinë, por nuk dha dorëheqje!
  • 2018-08-21

Arrestimi i Begos, Paloka: Balla pranoi miqësinë, por nuk dha dorëheqje!

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka, në një deklaratë për mediat në selinë e Partisë Demokratike, i ka dhene pergjigje reagimit te deputetit socialist Taulant Balla i cili sot foli per here te pare per akuzat e demokrateve per lidhjet e tij me trafikantin me 5 emra Edmond Bego, i arrestuar ditet

Arrestimi i Begos, në Mavromati me familjen e një miku të tij
  • 2018-08-21

Arrestimi i Begos, në Mavromati me familjen e një miku të tij

Edmond Bego Sqarimi i policisë shqiptare mbi çështjen e ndalimit nga policia greke në bazë të kërkesës së autoriteteve italiane të biznesmenit Edmond Bego, i njohur edhe me disa emra të tjerë, ka ngritur një sërë pikëpyetjesh të tjera si dhe ka nxjerrë në pah mosveprimin e institu

Berisha: Trajtim çnjerëzor i protestuesve, kjo ska ndodhur as në diktaturë
  • 2018-04-02

Berisha: Trajtim çnjerëzor i protestuesve, kjo ska ndodhur as në diktaturë

Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një postimi në Facebook, ka denoncuar trajtimin çnjerëzor që sipas tij po u bëhet 23 të arrestuarve të protestës së Rrugës së Kombit. Berisha shkruan se urdhër-arrestet për protestuesit nuk janë lëshuar nga prokuroria, por janë plotësuar

Ja çfarë  do të diskutojë sot Këshilli Bashkiak
  • 2018-01-31

Ja çfarë do të diskutojë sot Këshilli Bashkiak

Sot pritet që të mblidhet Këshilli Bashkiak i Tiranës për të miratuar një sërë vendimesh të rëndësishme për qytetin. Pritet që sot ti hapet drita jeshile linjës së parë të autobusëve elektrik në kryeqytet duke e renditur Tiranës mes kryeqyteteve të pakta që kanë përqafuar tr

BLUSHI DHE POPULLI I NARD NDOKËS!
  • 2018-01-21

BLUSHI DHE POPULLI I NARD NDOKËS!

ARBEN MANAJ Largimi i Blushit nga partia e tij, në totalitetin e vet është një gozhdë më shumë në arkivolin e një popullit të vdekur politikisht. Blushin e njoh personalisht prej 25 vjetësh dhe kemi qënë ndër të parët korrespondent për agjensi e media të huaja lajmesh që punësuan

Lufta me bandat/ Ish-ministri i Brendshëm thirrje Policisë: Kundërveproni ashpër!
  • 2017-09-24

Lufta me bandat/ Ish-ministri i Brendshëm thirrje Policisë: Kundërveproni ashpër!

TIRANE- Ish-ministri teknik i Punëve të Brendshme, Dritan Demiraj deklaroi sot se Policia e Shtetit është vënë nën shënjestër të grupeve kriminale të organizuara. Në një mesazh në faqen e tij të Facecook Demiraj u bënë thirrje të gjithë efektivëve të policisë që të k

No Pic available
  • 2017-08-27

Shumë prej turistëve të zhgënjyer nga pushimet në Shqipëri

Shqipëria ka qenë destinacioni turistik i mijërave vizitorëve të huaj këtë verë. Por si duket Shqipëria në sytë e turistëve. Përshtypjet ata i kanë ndarë në një nga portalet më të njohura për turizimin, tripadvisor.com. Të huajt e rekomandojnë vendin tonë për plazhet dhe shpe