Rezultate te kerkimit per termin: +Ditmar +Bicaj

Total: 114
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.326Z

Edhe Ditmar Bicaj largohet nga Tirana

Disiplinori Mbrojtësi Ditmar Bicaj nuk do të jetë më lojtar i Tiranës. Ish-lojtari i ekipit përfaqësues Under-21, që është edhe në orbitën e Kombëtares “A”, është lënë lojtar i lirë nga Komisioni i Disiplinës në FSHF. Pas mbledhjes së djeshme, është “konstat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.392Z

Ditmar Bicaj nënshkruan me Belasica Petriç

Nga Bullgaria, Erisk Karagjozi Ditmar Bicaj është emri më i ri që i shtohet listës së shqiptarëve që luajnë në Bullgari. Mbrojtësi gjigant (1.93 m), i cili ka qenë pjesë e kampiones së Shqipërisë, Dinamo, do të jetë pjesë e Belasica Petric, klubi i Kategorisë Superiore në Bullg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.061Z

Shenojne Sukaj dhe Bicaj

brbrXhevahir Sukaj dhe Ditmar Bicaj ishin dy futbollistet shqiptare qe lane gjurme ne fundjave duke gjetur rrjeten me ekipet ku ata militojne Shkodrani 27-vjecar iu rikthye golit pas tre muaj e gjysme me skuadren e tij Sepahan ne kampionatin iranian te futbollit Sephan barazoi 2-2 ne Saipa ne javen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.755Z

Malindi dhe Bicaj, me bardheblute

Enco Malindi dhe Ditmar Bicaj ishin emrat e rinj te Tiranes, ne ndeshjen e djeshme miqesore, nga merkatoja. Dy lojtare ende nuk kane marre pergjigjen e fundit per te nenshkruar kontratat e reja, por sipas drejtuesve te Tiranes jane ne planet e se ardhmes. Malindi ka qene me pare pjese e Partizanit d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.535Z

Intervista/ Non grata në Iran, Ditmar Bicaj tregon çmendurinë

Tre muaj të trazuar, që nisën me pezu llimin nga Partizani dhe vijuan me shpalljen "non grata" në një shtet të Azisë, por nga dje ai është i qetë, pasi do të fillojë një aventurë të re me Vllazninë, aty ku dikur babai i tij ka punuar si trajner. Ditmar Bicaj rrëfen për "Panorama

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.366Z

  Ditmar Bicaj drejt Legia së VarshavësNjë alternativë tjetër është edhe Turqia, te klubi i njohur tashmë për shqiptarët, Haccetepe

Ditmar Bicaj do të testohet ditët e ardhshme në Poloni te Legia e Varshavës. Lajmin për “Albania-sport.com” e dha menaxheri i lojtarit, Rudi Vata. Mbrojtësi i Kombëtares U-21 u transferua gjatë merkatos verore te skuadra bullgare Belasica Petrich. Ish-futbollisti i Dinamos është n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.383Z

Bicaj mbush 21 vjec, feston me ekipin

Stervitja e djeshme per bardheblute ishte e vecante, sepse mbrojtesi i Tiranes, Ditmar Bicaj festoi me shoket e skuadres pervjetorin e 21-te te lindjes. Para seances se djeshme te stervitjes, mbrojtesi shtatlarte i kryeqytetasve qerasi shoket e skuadres, me rastin e pervjetorit. Bicaj mori urimet e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama