Rezultate te kerkimit per termin: +Ditn

Total: 670
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.487Z

Greva n ditn e tet

Protestues nga Fieri, Lushnja dhe Patosi kanë zbritur në kryeqytet në protestën në mbështetje të grevës së urisë që ndodhet në ditën e 7 të saj. (UPDATE) Marshimi ka nisur tek zona e 21 dhjetorit për të vijuar përgjatë rrugës së Kavajës, më pas përpara kryesisë së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.901Z

Kaka, strvitje ditn e ditlindjes

Ricardo Kaka kërkon t’u tregojë tifozëve të Realit se po bën gjithcka për të ndihmuar skuadrën të fitojë titullin kampion. Kohët e fundit ka zëra se braziliani po luan sa më pak për të ruajtur formën ideale për botërorin. Që prej 10 marsit ai po qëndron pushim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.978Z

MESAZH PR DITN E ZGJEDHJEVE VENDORE

Te dashur bashkeqytetare Te dielen me 8 maj ne mbare vendin qytetaret jane te ftuar te votojne per organet e reja drejtuese te pushtetit vendor. Per here te gjashte ne 20 vjet ju keni te gjithe pushtetin dhe hapesiren e nevojshme per te vendosur me voten tuaj per qeverisjen lokale te kater viteve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.545Z

1 Prilli, në garë për gënjeshtrën më të madhe

Mark Tuejn dikur shkruante: T gjith gnjejn, do dit, do or, zgjuar ose n gjum, n ndrra n gzim e n zi… edhe n ditn e gnjeshtrave nuk sht e leht t dallosh kur dikush t thot t vrtetn e kush jo. N ditn e gnjeshtrave, njerzit nxjerrin n pah aftsin e tyre pr rrengje t papara. Por edhe mediat kan fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.504Z

Spitalet, shefat e pavijoneve, edhe të shtunën në punë

Dashi: Për shkelësit e këtij rregulli, masa ndëshkuese deri në largime nga puna, gjoba apo vërejtje Duke filluar nga java e ardhshme, shefat e pavijoneve n QSUT do t jen n pun edhe ditn e shtun. Urdhri i fundit i drejtorit Ilir Dashi vendos orare t reja t personelit shndetso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.848Z

Bukuresht, Basha: 3 prilli dita historike e marrjes s ftess n NATO

Ministri i Jashtm, Lulzim Basha ka folur pr mediat nga Bukureshti dhe e ka cilsuar t sigurt marrjen e ftess pr antrsim n NATO ditn e nesrme. Basha e cilsoi marrjen e ftess si nj pun aspak t leht t dimplomacis shqiptare, por q tani do t jap me shum siguri. 3 prilli dit sht nj dit historike pr shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.555Z

Temperatura të larta edhe gjatë gushtit

I nxehti q na shoqroi gjat muajit korrik, sipas metereologve do t jet i pranishm me t njejtin intensitet edhe gjat muajit gusht. Sipas parashikimeve msohet se i nxhehti afrikan do t mbrrij n vendin ton dhe temperaturat maksimale do t shkojn n 40 grad Celcius. Por sipas metereologve temperaturat p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama