Rezultate te kerkimit per termin: +Diva

Total: 655
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.566Z

Adriani realizon “Virtual Diva”

Adrian Gaxha, i cili viteve të fundit njihet për këngët e tij pop-folk, ka realizuar edhe një këngë, e cila i takon zhanrit rep. Kënga e re “Virtual Diva” e Adrianit është një këngë e realizuar në bashkëpunim me reperët Tyzeee & Skipi, përderisa është dëgjuar nëpër televi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.134Z

Vdes diva meksikane

Një avion i vogël brenda të cilit ndodhej këngëtarja e njohur Jenni Rivera u rrëzua në veri të Meksikës.. Mbetjet e mjetit u gjetën nga autoritetet, ndërsa thuhet se nuk ka të mbijetuar. Këngëtarja e njohur si “diva e band

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.984Z

'Diva e muzikës shqiptare'

Nga Express më 07 maj 2011 në ora 17:56 “Diva e muzikës shqiptare”. Kështu e vlerëson REUTERS këngëtaren Aurela Gaçe e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovision 2011” që zhvillohet në Dyseldorf të Gjermanisë. Finalja e konkursit të këngës europian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.258Z

FOTOT/ Si ishte Conchita para se të bëhej diva me mjekër

Conchita Wurst, austriakja që fitoi Eurovizionin, është kthyer në një hit në internet. Tanimë quhet Diva me Mjekër dhe të gjithë pyesin se si ka qenë ajo përpara këtij transformimi. 170 milion njerëz e ndoqën festivalin dhe ajo mori 290 pikë për këngën e saj Rise Like a Phoenix

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.683Z

FOTOT/ Diva e modës, Naomi Campbell mbush 44 vjeç

Ajo asnjëherë nuk duket sikur është më shumë se 30- vjeç. Megjithatë, të enjten Naomi Campbell mbushi 44 vjeç. Modelja britanika dukej e mahnitshme, ndërsa u shfaq me veshje Versace në festën e organizuar me këtë rast në Monako.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.982Z

Diva e muzikes shqiptare

“Diva e muzikës shqiptare”. Kështu e vlerëson REUTERS këngëtaren Aurela Gaçe e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovision 2011” që zhvillohet në Dyseldorf të Gjermanisë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.341Z

Diva kosovare Nexhmije Pagarusha mush 83 vjeçe

Në ditëlindjen e 83-të të Bilbilit të Kosovës, Nexhmije Pagarusha, ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala, ka uruar këngëtaren e shquar shqiptare. Me këtë rast, ai u shpreh se Pagarusha me zërin e saj të mrekullueshëm, i ka dhënë kulturës së Kosovës vlera të për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama