Rezultate te kerkimit per termin: +Divjakn

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] divjakn / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-09-02

Bregdeti i Durrësit, turizëm me mjete ujore

Agjencitë turistike: Janë me mijëra turistët që pushojnë në Durrës, të cilët kanë dëshirë që të vizitojnë me anije turistike bregdetin e vendit tonë nëpërmjet udhëtimeve dy apo treditore Bregdeti i Durrsit, dhe jo vetm ai, s shpejti do t jet i disponueshm pr lidh