Rezultate te kerkimit per termin: +Divorci

Total: 1584
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.276Z

Divorci

Kështu tregon një kërkim i sociologëve dhe psikologëve të universiteteve Harvard, Broun dhe Kaliforni. Rritet deri në 75 për qind mundësia për t’i thënë lamtumirë partnerit kur miqtë e ngushtë apo të afërmit kanë vepruar kështu Ndarja është një sëmundje ngjitëse. Ja mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.478Z

Hotel Divorci

Gazeta ShqipNë një vend ku një në dy martesa përfundon me divorc, hapet një lloj i ri biznesi sidomos për ato çifte që duan ta mbyllin këtë procedurë sa më shpejt dhe pa dhimbje. E gjithë kostoja shkon nga 3500 deri në 10.000 dollarë, ndërsa një divorc tradicional shkon deri në 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.001Z

Divorci më i lumtur: Ndani fiks paratë

Divorci i financierit Roger Xhenkins nga gruaja e tij bukuroshe boshnjake, Diana, rezultoi i lumtur dhe i qetë për të dyja palët, pasi ai i dha pa asnjë problem gjysmën e parave që kishte, jo më pak se 150 milionë euro. Çifti jetonte i ndarë prej tre vjetësh, por tani finalizuan divorci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.863Z

Adriano-Inter: divorci në prag

Milano-Gilmar Rinaldi, agjenti i sulmuesit brazilian do të shkojë në Itali para fundjavës, më saktësisht të premten. Qëllimi është për të zyrtarizuar divorcin e Adrianos me Interin nëpërmjet një prishje konsensuale të kontratës qysh të shtunën në mëngjes. Koha është e shkurtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.049Z

Pasojat shendetesore qe sjell divorci

Transmetuar me 08012015 - 1544 Divorci i ben dem shendetit Kjo gje konfirmohet zyrtarisht nja nje studim i Universitetit te Arizona ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes sipas te cilit divorci mes bashkeshorteve mund te shkaktoje stres hipertension depresion d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.690Z

Divorci Zholi-Pit, shkaktarja thyen heshtjen

Ajo u përfol si shkaktarja e ndarjes së Brad Pitit dhe Anxhelina Zholinë. Por Marion Kotijar i ka mohuar këto hipoteza me anë të një deklarate. Aktorja 40-vjeçare ka rrëfyer se është shtatzënë me fëmijën e dytë me të dashurin e saj prej disa vitesh, Gulielm Kane. Kotijar, e cila

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.585Z

Myleene Klass: Divorci më bëri më të fortë

Myleene Klass ka pranuar të flase publikisht për historinë e saj të divorcit duke deklaruar se këto moment të vështira në jetën e saj kanë bërë më të fortë. Ylli televiziv është pjesë e kopertinës së revistës Fabuolos. Ajo tregonë gjatë kësaj interviste se e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama