Rezultate te kerkimit per termin: +Djajve

Meta: total 1000 / total_found 1108 / time 0.000 / keyword[0] djajve / docs[0] 1108 / hits[0] 1205 /
Murinjo: I lumtur për sezonin tim më të vështirë si trajner
  • 2017-05-25

Murinjo: I lumtur për sezonin tim më të vështirë si trajner

Hoze Murinjo u ka dhënë përgjigje të hollë kritikëve të tij pas triumfit në Europa League me Manchester United, duke sugjeruar se poetët e futbollit nuk fitojnë tituj. Nga një gol në secilën pjesë loje, në të parën nga Paul Pogba dhe në të dytën nga Henrikh Mkhitaryan ishin të m

Ronaldo fiton 1.1 mln euro për 4 orë e gjysmë punë
  • 2017-05-12

Ronaldo fiton 1.1 mln euro për 4 orë e gjysmë punë

Football Leaks zbulon të tjera detaje. Pasi bënë publike të dhëna në lidhje me transferimin e Paul Pogba në radhët e Man.United, ku menaxheri i tij Mino Raiola kishte përfituar 42 milionë Euro, të tjera detaje zbulohen ne lidhje me shumat që janë paguar për transferimin e tyre, por edh

Ibra nuk pranon lëmoshë: Nuk rinovoj me Man.Junajtid!
  • 2017-04-27

Ibra nuk pranon lëmoshë: Nuk rinovoj me Man.Junajtid!

Befason Zllatan Ibrahimoviç. Sulmuesi suedez, i dëmtuar rëndë gju në takimin kthimit me Anderlehtin në gjysmëfinale të Europa Legaues, nuk pranon të rinovojë kontratën me Mançester Junajtid duke i thënë jo ofertës së trajnerit Jose Mourinho. 35-vjecari, i cili pritet të kthehet në

Europa League, sot zbulohen katër gjysmëfinalistet
  • 2017-04-20

Europa League, sot zbulohen katër gjysmëfinalistet

Katër sfida për të mësuar 4 skuadrat e kualifikuara në fazën gjysmfinale. Europa League vjen mbrëmjen e sotme me sfidat e 4 skuadrave që do vazhdojnë aventurën e tyre në këtë kompeticion, me objektivin për ti shkuar deri fund. Manchester United që është edhe favoritja kryesore për

Manchester United, gati 200 mln për Neymar
  • 2017-04-02

Manchester United, gati 200 mln për Neymar

Sa më shumë kalojnë ditët aq më shumë rriten dyshimet se Neymar do të vazhdojë të mbajë të veshur fanellën e Barcelonës. Mediat angleze e quajnë pothuajse të mbyllur kapitulin e brazilianit me katalanasit, duke e dërguar atë drejt e në Old Trafford nën urdhrat e Jose Mourinhos. Ed

Murinjo kërkon Elseid Hysajn te Mançester Junajtid
  • 2017-04-01

Murinjo kërkon Elseid Hysajn te Mançester Junajtid

Hoze Murinjo kërkon Elseid Hysajn te Mançester Junajtid. Ky është lajmi i bujshëm i Goal.com për futbollistin e Napolit dhe të kombëtares Shqiptare, për të cilën më parë kanë dalë në skenë edhe emra të tjerë të mëdhenj të futbollit Europian. Sipas faqes së specializuar në zhv

Mourinho: Schweinsteiger do të qëndrojë te Manchester United
  • 2017-01-30

Mourinho: Schweinsteiger do të qëndrojë te Manchester United

Bastian Schweinsteiger do të qëndrojë te Manchester United dhe do të jetë pjesë e skuadrës në Europa League. Është vet trajneri Jose Mourinho, ai që e konfirmoi këtë pas ndeshjes me Wigan, për FA Cup, ku mesfushori gjerman shënoi golin e fundit në fitoren 4-0 të djajve të kuq.