Rezultate te kerkimit per termin: +Djali

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.441Z

Nuk largohet nga djali

Nga Express më 12 janar 2011 në ora 17:01 Kourtney Kardashian urren që të largohet nga djali i saj. Ylli 31 vjeçar – e cila është nëna e një djali 13 muajsh me partnerin e saj Scott Disick — ka pranuar se ndihet me faj kur largohet nga djali i saj dhe thotë se për të ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.810Z

Djali dhe bi

Djali kishte d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.821Z

Djali im te varet

Tre javë pas vrasjes makabre të bashkëshortëve Enver dhe Hazbie Myftaraj në Belishovë të Mallakastrës, prindërit e autorit 19-vjeçar kërkojnë nga drejtësia ndëshkimin maksimal për Xhevitin, djalin e tyre. Të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.109Z

Durres djali vret nenen

Djali qëllon nënën e tij me mjete të forta duke i shkaktuar asaj vdekjen e menjëhershme. Ngjarja ka ndodhur paraditen e së shtunës në fshatin Kullë të qytetit të Durrësit në familjen e Mereme Pashait, 70-vjecares që mbet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.915Z

Shkodër, djali masakron nënën

SHKODER - Djali masakron nënën me thikë. Një krim tjetër brenda familjes, nga një person që mendohet se vuan nga probleme mendore, ka ndodhur në Shkodër. Sipas policisë, mbrëmjen e së dielës, 44-vjeçari Gjelosh Vneshti, banor i lagjes “Tre Heronjtë”, dhunoi e më pas e god

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.127Z

Maqedoni vritet djali i gazetarit

Transmetuar me 04012016 - 1256 Gazetari Sami Ademi konfirmoi sot vdekjen e djalit te tij Mesohet se djali i gazetarit maqedonas u vra mbremjen e kaluar i goditur me thikebr br Ai e konfirmoi lajmin e trishte ne profilin e tij ne Fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.164Z

Kinë, 8-vjeçari që quhet djali-peshk

Ky djalë 8-vjeçar njihet si djali-peshk pasi është i mbuluar nga koka tek këmbët me luspa. Pan Xianhang, i lindur në Uenling të Kinës, ka një çrregullim të rrallë gjenetik që njihet si Iktiosis, emër që vjen nga fjala greke që përkthehet peshk. Si pasojë e gjendjes së tij, djali

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama