Rezultate te kerkimit per termin: +Dje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.976Z

Une dje isha polic

/ / NgaILIR KULLA Une dje isha polic ose me mire e vura veten ne vend te nje polici qe ishte ne punen e vet ne mbrojtje te institucionit tek Kryeministria. Kam qene aty edhe vjet ne pranvere gjate protestave dhe greves se urise se opozites. Kam qene polic qe ne kohen e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.572Z

Kuqezinjë, dje largimi

06/06/2005  Vetëm dje në orën 16.00 kuqezinjtë janë larguar në drejtim të Danimarkës, ku do të zhvillojnë ndeshjen e rradhës për eleminatoret e Botërorit, Gjermania 2006. Skuadra jonë së bashku me atë Shpresa ka udhëtuar jo me Charter, por me avionin e linjës. Të gjithë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.299Z

“Fushata e PS dështoi dje”

 Zëdhënësi i grupit të PD-së, Aldo Bumçi, tha dje se fushata e shpifjeve dhe trillimeve të opozitës rezultuan të pavlefshme. “Dje fushata e tyre e shpifjeve dhe dështimeve rezultoi e pavlefshme me arritjet e dukshme dhe të prekshme të maxhorancës që qeveris prej 3 vite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.956Z

Selimi: Dje pati uzurpim

Anëtari i PDK-së, Petrit Selimi, në emisionin Interaktiv të KTV-së, ka thënë se dje pati uzurpim. “Dje pati uzurpim. Është e vërtetë se pati numër më të madh që mbetën në sallë, por ligjet e kanë nj&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.712Z

Shtete qe e njohen dje pavaresine

Pavaresia e Kosoves ishte dhe dje ne vemendjen e diplomacise boterore. Disa shtete konfirmuan njohjen e shtetit te ri: Republika e Kosoves. Ministria e Jashtme e Letonise deklaroi dje se njeh shtetin e ri dhe shtoi: “Parimet, sic jane stabiliteti, rritja ekonomike, siguria, te drejtat e njeriut, m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.242Z

Dollari, dje zhvleresimi i fundit

Rezerva Federale ka reduktuar cmimin baze, nga 3% ne 2% Amerikanet po bejne gati zhvleresimin e fundit te dollarit per kete vit. Nga 3 per qind qe eshte aktualisht cmimi baze i valutes se gjelber, Rezerva Federale eshte duke marre vendimin per ta reduktuar ate me 1%, duke e cuar ne 2% nivelin baze.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.457Z

Kalendari, ndeshjet dje dhe sot

Gazeta ShqipNdeshjet e sotme Grupi C Ora 18.00 Spanjë-Itali Grupi C Ora 20.45  Irlandë-Kroaci Ndeshjet e nesërme Grupi D Ora 18.00 Francë-Angli Grupi D Ora 20.45 Ukrainë-Suedi Ndeshjet e djeshme Grupi B Holandë-Danimarkë  1-0 M. Krohn-Dehli Grupi B Gjermani-Portugali 1-0 Kalendari, ndeshjet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama