Rezultate te kerkimit per termin: +Djegiet

Meta: total 443 / total_found 443 / time 0.000 / keyword[0] djegiet / docs[0] 443 / hits[0] 506 /
Dosja Odessa: Çfarë ndodhi më 2 maj 2014?
  • 2015-05-01

Dosja Odessa: Çfarë ndodhi më 2 maj 2014?

Para një viti, në trazirat në qytetin port të Ukrainës Odesa humbën jetën mbi 50 vetë, shumica prej tyre ishin aktivistë prorusë. Hetuesit besojnë se ngjarjet kanë pasuar njëra-tjetrën. Shumë dyshime mbeten. Sheshi Kulikov është pa njerëz.. Vetëm qenë që vijnë vërdallë të

Masakra në Tetovë, i lënduar edhe djali i Menduh Thaçit
  • 2015-04-11

Masakra në Tetovë, i lënduar edhe djali i Menduh Thaçit

​Zëdhënësi i policisë në Tetovë, Marjan Josifoski u deklarua për Portalb për të dhënë versionin policor në lidhje me incidentin e mbrëmshëm në lokalin “Barcode” në Tetovë ku mbeti i vrarë nj&

Polici serb, forcat serbe vrisnin e digjnin gjithçka
  • 2015-03-24

Polici serb, forcat serbe vrisnin e digjnin gjithçka

Polici serb dëshmon të gjitha vrasjet dhe djegiet gjatë luftës në Kosovë. Sllobodan Stojanoviq është njëri nga pjesëmarrësit e MUP-it, i cili i ka dëshmuar të gjitha këto ndodhi ekskluzivisht për RTK. "Gjatë vitit 1999, cdo kush ka mundur të vritej edhe në rrugë. Ka mundur cdo kus

Rrëfimi i policit serb, se si forcat serbe vrisnin e digjnin gjithçka
  • 2015-03-24

Rrëfimi i policit serb, se si forcat serbe vrisnin e digjnin gjithçka

Vrasjet e shumta mbi popullatën civile shqiptare, djegiet e shtëpive, plaçkitjet e pasurisë gjatë luftës së fundit të vitit 1999 nga policia e ushtria serbe, dëshmohet edhe nga vet pjesëmarrësit e operacioneve policore e ushtarake serbe. Sllo

Forcat serbe vritnin e digjnin gjithçka, thotë polici serb Stojanovic
  • 2015-03-24

Forcat serbe vritnin e digjnin gjithçka, thotë polici serb Stojanovic

Vrasjet e shumta mbi popullatën civile shqiptare, djegiet e shtëpive, plaçkitjet e pasurisë gjatë luftës në vitin 1999 nga policia e ushtria serbe, dëshmohet edhe nga vet pjesëmarrësit. Slobodan Stojanovic është njëri nga pjesëmarrësit e MUP-it serb gjatë luftës në Kosovë, i cili

Patatet miniera te vlerave ushqyese
  • 2015-03-10

Patatet miniera te vlerave ushqyese

Transmetuar me 09032015 - 1755 PUBLICITET Te konsumoni patate pervecse shijon se tepermi ka edhe mjaft vlera ushqyese cka ndihmon ne luften kunder semundjevebr br Te pakten sipas studimeve te ndryshme rezulton se deri me tani pa

Koshtunica sot në gjyq për rastin e djegies së ambasadave në Serbi
  • 2015-03-10

Koshtunica sot në gjyq për rastin e djegies së ambasadave në Serbi

Presidenti i atëhershëm i Serbisë, Vojislav Koshtunica dhe bashkëpunëtori më i afërt i tij Aleksandar Nikitoviq, të martën do të paraqiten në seancë gjyqësore nën hetimet lidhur me djegiet e ambasadave në Beograd pas shpalljes së pavarësisë së Kosovës. Këta të dy do të kenë m