Rezultate te kerkimit per termin: +Djegiet

Meta: total 450 / total_found 450 / time 0.000 / keyword[0] djegiet / docs[0] 450 / hits[0] 513 /
Disa detaje që nuk janë bërë kurrë publike për 14 shtatorin e ’98-s (Foto)
  • 2015-09-12

Disa detaje që nuk janë bërë kurrë publike për 14 shtatorin e ’98-s (Foto)

I ndodhur në detyrën e Komandantit te Batalionit të Policisë Ushtarake Tiranë në atë kohë unë dëshiroj të bëj publik fakte të pa njohura e të papublikuara me parë lidhur me ngjarjen e rëndë të 14 shtatorit 1997

Anëtari i Kryesisë së AAK-së numëron borxhet që Serbia i ka Kosovës
  • 2015-08-16

Anëtari i Kryesisë së AAK-së numëron borxhet që Serbia i ka Kosovës

Anëtari i kryesisë së AAK-së, Muhamet Kelmendi ka bërë një listë ku numëron borxhet që Serbia i detyrohet Kosovës Ja se çfarë thotë ai: “Serbia i ka borgj mbi 20 miliarde Euro Kosoves! AdPlatformZone = {id: "549fcab82",for

TMERR në Kinë: 300 të lënduar, 7 të vdekur nga eksplodimi(Foto/Video)
  • 2015-08-12

TMERR në Kinë: 300 të lënduar, 7 të vdekur nga eksplodimi(Foto/Video)

(I plotësuar) - Së fundi raportohet që janë pranuar 300 të lënduar dhe janë konfirmuar 7 të vdekur. Kurse kontaki me dy zjarrëfikësit mbetet i humbur ende./Indeksonline/ ------------------------------ AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "4

​Dëshmitari: Ivanoviqi ka qenë i fuqishëm, ka ndryshuar situatën brenda natës
  • 2015-08-04

​Dëshmitari: Ivanoviqi ka qenë i fuqishëm, ka ndryshuar situatën brenda natës

Në seancën gjyqësore kundër Oliver Ivanoviq dhe katër të akuzuarve tjerë për krime kundër popullatës shqiptare gjatë viteve 1999 dhe 2000 në veri të Mitrovicës, të martën ka dëshmuar avokati Gani Rexha. Ai ka elabor

Javë tragjike me emigrantët, therje e vrasje mes tyre
  • 2015-07-27

Javë tragjike me emigrantët, therje e vrasje mes tyre

Në Greqi gjendet i vrarë dhe djegur një 21-vjeçar. Nga Italia vijon të trondisë vrasja e Ismail Lulit nga dy bashkëkombësit Igli Meta dhe Marjo Mema. Mediat fqinje nisin t'i japin të tjera ngjyrime ngjarjes, duke e cilësuar si një krim rreth Kanunit dhe ISIS-it. Ekzekutimi çnjerëzor i

Si ia mori zjarri jetën në gjumë nënës dhe dy fëmijëve
  • 2015-07-24

Si ia mori zjarri jetën në gjumë nënës dhe dy fëmijëve

Ngjarja e rëndë ndodhi në orët e para të mëngjesit të djeshëm, ku Esmeralda Cicani, Kristina Cicani dhe Tedi Cicani humbën jetën teksa ndodheshin në gjumë. Dyshohet se zjarri u shkaktua nga një shkëndijë elektrike Tragjedi e madhe në qytetin e Korçës, ku nëna 52-vjeçare dhe dy

Rrëfimi i vajzave të rëna në duart e ISIS: Përdhunoheshim 5 herë në ditë, na fiknin cigare në trup
  • 2015-07-18

Rrëfimi i vajzave të rëna në duart e ISIS: Përdhunoheshim 5 herë në ditë, na fiknin cigare në trup

"Mos shkoni! Mos lejoni që të ju mashtrojnë me premtime false. Jeta e grave të xhihadistëve është një ferr", është ky rrëfimi i dëshpëruar i 21-vjeçares, Bushra, 17-vjeçares Munra dhe 22-vjeçares Noor, të cilat janë arratisur nga terrori i xhihadistëve, të cilët i përdhunonin v