Rezultate te kerkimit per termin: +Djordje +Zdrale

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.351Z

Joshte bosët e mafies për t’i vrarë, ish-miss Bosnja në pranga |FOTO

Transmetuar më 03.03.2016 - 18:26 Nuk i mjaftonte të ishte e bukur dhe e pasur duke shfrytëzuar pamjen e saj. Sllobodonka Tosiç, 29 vjeçe, modele dhe ish-miss Bosnja, të cilës revista “Playboy” i ka dedikuar një kopertin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.352Z

Modelja boshnjake përfundon në burg, e vuri në "kurth" ishin e saj (Foto)

Ish-modelja e “Playboy”, Slobodanka Tosiç, është dënuar me 2 vite e 6 muaj burg për shkak se u shpall fajtore për bashkëpunim në një tentativë vrasje ndaj një bosi të mafias. Ish-Mis Bosnja kishtë bashkëpunuar me t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.349Z

FOTOT/ Modelja e Playboy që tentoi të fuste në kurth bosin e drogës

Ajo quhet Slobodanka Tosic. Është 29 vjeç dhe ka qenë modele e Playboy. Tosic është nga Bosnje-Hercegovina dhe së fundmi është dënuar me 2 vjet e gjysmë burg nga një gjykatë, pasi ishte përfshirë në një rrjet kriminal dhe kishte tentuar të fuste në një kurth një bos lokal maf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.353Z

Arrestohet miss Bosnja, joshte bosët e mafies për ti vrarë më pas

Femrat e bukura sigurisht që janë të pëlqyeshme. Nuk mbeti pas as ish-Miss Bosnja, e cila fal bukurisë, ishte rekrutuar nga të fortët e vendit të saj. Ajo ndodhet në burg, duke u akuzuar për pjesëmarrje në një grup kriminal. Të paktën 5 persona janë vrarë nga grupet ku ajo bënte pj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.270Z

Ish-Missi në pranga, joshte bosët e mafias për ti vrarë

Nuk i mjaftonte të ishte e bukur dhe e pasur duke shfrytëzuar pamjen e saj. Sllobodonka Tosiç, 29 vjeçe, modele dhe ish-Miss Bosnja, të cilës revista Playboy i ka dedikuar një kopertinë dhe protagoniste në një reality show, ishte e pangopur. Aq sa kishte krijuar lidhje me kriminelë të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.540Z

FOTOT/ Kjo modele është më e kërkuara në Bosnjë, akuzohet si pjesë e mafias

Modelja e Playboy-t Slobodanka Tosic po kërkohet nga policia boshnjake pasi ajo u arratis ndërsa ishte në arrest shtëpie. E kërkuara 30 vjeçare akuzohet se joshi një prej kokave të krimit në vend Djordje Zdrale në pritë, me qëllim që të ekzekutohej nga rivali i tij, Darko Elez. Ajo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama