Rezultate te kerkimit per termin: +Dobranj

Total: 43
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.149Z

Arrestohet zetoristi pa patentë, që shkaktoi vdekjen e 2 grave

Të tjera rreth shkrimit Kalonin përmes Devollit me zetorin "urë", mbyten dy gra KORÇË – Policia e Korçës ka arrestuar shoferin e zetorit me rimorkio, që shkaktoi vdekjen e dy grave gjatë transportit të tyre përmes lumit Devol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.056Z

Humbën jetën dy gra në Devollkomuna ndërton urë të pasigurtë

Të tjera rreth shkrimit /VD KORCE - Lumi Devoll mbetet sërish një burim tragjedie për banorët e komunës Miras dhe Dobranj, ku pak ditë më parë humbën jetën dy gra, si pasojë e mungesës së një ure.Komuna ka ndërtuar një urë provizore prej dërrase, ndërsa banorët anko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.134Z

Një javë nga tragjedia e Devollit Lumi pa urë, banorët në protesta

Të tjera rreth shkrimit Mbyten 2 gra, kalonin lumin me zetor KORCE - Një javë pas tragjedisë në Devoll të Korçës, ku humbën jetën dy gra teksa kalonin me zetor lumin Devoll, ende askush nuk e ka vënë ujin në zjarr për ndërtimin e urës, mungesa e së cilës u bë shkak p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.989Z

Humbën jetën dy gra në Devollkomuna ndërton urë të pasigurtë

KORCE - Lumi Devoll mbetet sërish një burim tragjedie për banorët e komunës Miras dhe Dobranj, ku pak ditë më parë humbën jetën dy gra, si pasojë e mungesës së një ure.Komuna ka ndërtuar një urë provizore prej d&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.998Z

Devoll lirohet zetoristi i tragjedise

Devoll lirohet zetoristi i tragjedise E merkure 10 Prill 2013 1207 p styletext-align justifyp Devoll lirohet zetoristi i tragjediseDrejtuesi i zetorit te tragjedise ne Devoll Gezim Zyfi ka lene qeline pasi gjykata e Korces ka vendosur per te masen arrest shtepie Gjate kohes qe trupi gjykues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.567Z

Viktima per mungesen e ures

Mirela dhe Elena Zyfi, të cilat humbën jetën në mënyrë tragjike ditën e shtunë, duke kaluar lumin Devoll përmes një zetori, në fshatin Bracanj, duket se nuk do të jenë viktimat e fundit. Ura e bashkëpunimit mes fshatit Do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.581Z

Do të merrnin pjesë në mortin e dy grave, 8 veta i shpëtojnë mbytjes

Gazeta ShqipKorçë Një tjetër zetor ka rrezikuar të rrëmbehet nga ujërat e Devollit, 24 orë pas mbytjes së dy femrave Për më tepër se 30 minuta, zetori ka qëndruar në mes të lumit, duke u rrezikuar nga rrjedha Personat që ndodheshin në zetor, mundën të dilnin pas ndërhyrjes së nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama