Rezultate te kerkimit per termin: +Dod +Preng +Gjeta

Meta: total 15 / total_found 15 / time 0.000 / keyword[0] dod / docs[0] 1955 / hits[0] 2870 / keyword[1] preng / docs[1] 1620 / hits[1] 2574 / keyword[2] gjeta / docs[2] 3704 / hits[2] 4647 /
No Pic available
  • 2015-06-26

Këshillat bashkiakë, emrat e fituesve

Rezultatet e partive për 60 bashki, si ndahen vendet në parlamentet lokale Qarku Kukës Bashkia Has APPD- 8 këshilltarë Hamit Sheta – PDM E RE Binak Qema – LZHK Agim Xhaferri – PBKD Abdullah Jupa PLL Festim Mazreku PR Bajram Muja POSH Miftar Dauti PD Nazlie Laçi PD Fatos Fer

ALUIZNI publikon emrat e 881 përfituesve të legalizimeve në Durrës
  • 2015-04-02

ALUIZNI publikon emrat e 881 përfituesve të legalizimeve në Durrës

Zyra e ALUIZNI-t për Qarkun e Durrësit ka publikuar emrat e 881 qytetarëve të cilët duhet të paraqiten për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit të pronësisë së truallit. Qytetarët e poshtëshënuar në listë u përkasin zonave informale

Legalizimi, lista me 589 emrat e zonës së ish-Kënetës që kanë gati faturat
  • 2015-03-26

Legalizimi, lista me 589 emrat e zonës së ish-Kënetës që kanë gati faturat

Zyra e ALUIZNI-t për Qarkun e Durrësit njofton qytetarët e poshtëshënuar që i përkasin zonës së ish- Kënetës në Durrës, se duhet të paraqiten pranë zyrave të ALUIZNI-t në qytetin e Durrësit për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit

No Pic available
  • 2011-04-27

100-vjetori i shpalosjes së Flamurit Kombëtar Shqiptar në Kimez

27/04/2011  Garibaldi për Pavarësinë e Shqipërisë 27 prill 1911 – 2011 Në fillim të vitit 1911 e gjithë Shqipëria ishte në përgatitje dhe e gatshme për kryengritje. Në këto ditë erdhi në atdhe arbëreshi Torenc Toçi, i cili pas këshillimeve me djalin e gjeneral Garibald

No Pic available
  • 2010-08-14

... Pakëz dritë për minatorët

REPORTAZH Nga Pal MEHILLI* Ideja për të hedhur këto radhë, më lindi teksa po ndiqja një veprimtari me interes, pushtuar grevës së famshme të minatorëve të Rubikut, atë të 38. Përvjetori i kësaj greve, bash në sheshin ku nisi 72 vjet më parë, mblodhi minatorë, vagonist, zjarrm

No Pic available
  • 2010-07-26

Babai i Pal Mëlyshit: Bëmat e panjohura të komunizmit shqiptar

afrim imaj“Bëmat e komunizmit shqiptar kapërcejnë çdo imagjinatë njerëzore. çdo vështrim bardh e zi i tyre, i përket një historie të cunguar me heronj e tradhtarë të paqenë, që nuk i hy në punë askujt. Përkundrazi, na ngatërron më keq e na motivon të përplasemi pambarim&r

No Pic available
  • 2009-09-18

E vërteta e 6-1 me Qipron “vërtetohet” më 9 shtator me DanimarkënNga Besnik Dizdari1. Duket që pothuajse të gjithë trajnerët e huaj që “rrëmbejnë” Kombëtaren e Shqipërisë, ndonëse fillojnë punë pa e ditur historinë, sado modeste të saj, nuk kanë d

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. E vërteta e 6-1 me Qipron “vërtetohet” më 9 shtator me DanimarkënNga Besnik Dizdari1. Duket që pothuajse të gjithë trajnerët e huaj që “rrëmbejnë” Kombëtaren e Shqipërisë, ndonës