Rezultate te kerkimit per termin: +Doda

Total: 3780
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.181Z

Mesila Doda braktis PD-ne

brbrDeputetja Mesila Doda ka konfirmuar ate qe ne Partine Demokratike dihej prej muajsh Ajo eshte larguar nga grupi parlamentar Nepermjet nje postimi ne rrjetet sociale Mesila Doda e cila prej 2009 eshte zgjedhur deputete ne listen e PD ne qarkun e Fierit ka sqaruar se qendrimet e saj ne dy vitet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.282Z

Homoseksualët: Të dënohet deputetja Mesila Doda

Disa shoqata që mbrojnë të drejtat e homoseksualëve kanë kërkuar pranë Komisionerit të Mbrojtjes nga Diskriminimi gjobitjen e deputetes Mesila Doda, sepse sipas tyre kjo e fundit i ka diskriminuar gjatë fjalimit të saj mbajtur në Kuvendin e Shqipërisë për mosndryshimin e Kushtetutë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.619Z

Shtyhet seanca ndaj gjyqtarit Doda

Seanca e radhës kundër gjyqtarit të Sarandës Rasim Doda është shtyrë, si pasojë e mungesës së njërit prej avokatëve të të pandehurit. Doda deklaroi se avokati i tij Vladimir Meçe ishte i sëmurë. Teksa pritej që në këtë seancë të dëgjoheshin dëshmitarët, gjyqtari nën akuz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.778Z

Doda akuza Rames per keqqeverisje

Deputetja demokrate Mesila Doda akuzoi sot kryebashkiakun Rama per keqqeverisjen e Bashkise se Tiranes. Ne deklaraten e saj per shtyp Doda tha se bashkia nuk eshte transparente ne perdorimin e taksave te mbledhura ne lidhje me nenkontraktuesit e saj dhe lejet e ndetimit. Gjithashtu Doda tha se i g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.016Z

Deputetja Doda: Largohem nga PD

TIRANE, 26 Shtator/ATSH/- Pas 25 vitesh në krah të së djathtës, deputetja Mesila Doda largohet nga Partia Demokratike. Përmes një letre të hapur të cilën e ka postuar në rrjetin social në Facebook, deputetja Doda shprehet se largohet me keqardhje nga partia të cilën e bashkëthemeloi me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.372Z

Turizmi, Doda interpelancë me Xhaferrin

Deputetja e Partisë Demokratike, Mesila Doda, thirri dje në një interpelancë parlamentare ministrin e Turizmit, Kulturës, Rinisë dhe Sporteve, Ferdinand Xhaferrin. Në këtë interpelancë parlamentare, Doda përmendi disa probleme në fushën e turizmit dhe kërkoi shpjegime nga ministri. Aj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.169Z

Viktor Doda CEZ deshtim me kosto

Viktor Doda CEZ deshtim me kosto E premte 22 Shkurt 2013 1441 p styletext-align justify p Viktor Doda CEZ deshtim me kostoIsh-ministri i Energjetikes Viktor Doda mendon se ceshtja e privatizimit te CEZ eshte shembulli klasik i nje marreveshje te nisur keq te zhvilluar akoma me keq dhe qe per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama